אלכס ורשבסקי מונה למנהל מכירות ופיתוח עסקי בטנגרם

במסגרת תפקידו יהיה אמון על המכירות והפיתוח העסקי של מוצרי התוכנה של IBM

אלכס ורשבסקי, מנהל מכירות ופיתוח עסקי בטנגרם

אלכס ורשבסקי, מונה למנהל מכירות ופיתוח עסקי בטנגרם מבית מטריקס, המתמחה במתן פתרונות של ייעוץ טכנולוגי, מיקור חוץ (Outsourcing), פיתוח, פרויקטים ומכירה ויישום של מוצרי תוכנה ותשתית. במסגרת תפקידו יהיה אמון על המכירות והפיתוח העסקי של מוצרי התוכנה של IBM.[hide for="!logged"]

ורשבסקי עוסק בעולם התוכנה למעלה מ-20 שנה. הוא שימש במגוון תפקידים בחברת IBM, בה עבד במשך 14 שנים. בין היתר שימש כארכיטקט תוכנה, מנהל פיתוח ומנהל מכירות. כמו כן, בעברו ניהל את מחלקת המכירות של חברת Manageware ובחמש השנים האחרונות כיהן כמנכ"ל הסטארט אפ הישראלי לשירותי תוכנה מבוססי ענן, Fixico, אותו ייסד. ורשבסקי למד תואר ראשון בניהול ומדעי המחשב באוניבריסטה הפתוחה.

טנגרם סופט, חברה בת של מטריקס, נותנת שירותים בתחום טכנולוגיות המידע. החברה, פועלת בתחום החל מ-2000 ומונה למעלה מ-300 עובדים. טנגרם מתמחה במגוון רחב של תחומים כגון SOA ואינטגרציה, תשתיות IT ו-DBA, עולם ה-MF,‏ JAVA/J2EE ועולמות פיתוח נוספים, מערכות ניהוליות: ERP , CRM , BI ואבטחת מידע.
טנגרם הינה שותף עסקי בכיר של IBM וזוכה למעמד ייחודי של Premier Level שהוא רמת השותף הגבוהה ביותר. במסגרת שיתוף פעולה זה, טנגרם מתמחה במכירת מוצרי IBM, ביצוע פרויקטים משותפים, הטמעה ויעוץ והדרכה של סל המוצרים.

[/hide][hide for="logged"]


אתר משאבים חסום בחלקו למשתמשים רשומים בלבד.ניתן להרשם לתקופת היכרות בחינם[ultimatemember form_id=1276].[/hide]

 

Be the first to comment

Leave a Reply