אפליקציית הלקוחות של מגדל זכתה בפרס החדשנות בתחרות מוצר השנה 2018

רשמה מספר שיא של 120 אלף הורדות. הזכייה היא מטעם פורום השיווק בתחרות בקטגוריית הביטוח כשירות חדשני

בית מגדל
בית מגדל
תומר רובינשטיין, מנהל תחום שיווק ופיתוח עסקי במגדל
צילום: יח”צ

אפליקציית הלקוחות של מגדל זכתה במוצר השנה מטעם פורום השיווק בקטגוריית הביטוח כשירות חדשני. במגדל מציינים, כי האפליקציה הושקה בספטמבר 2017 ובעצם הייתה חלק מתחילתו של תהליך שהסתיים לאחרונה – הפיכת כלל מערך הביטוח במגדל לדיגיטלי לחלוטין. האפליקציה הושקה לגרסת IOS ולאנדרואיד, כאשר מטרתה הייתה הנגשת המידע האישי ללקוח היישר מכף היד, דבר שנחשב תקדימי בשוק הביטוח.

בין הסיבות שצוינו לבחירתה הייתה העובדה שהאפליקציה מאפשרת חוויה נוחה וקלה לניווט בין המוצרים השונים, מאפשרת ביצוע קל למגוון שירותים ואף רכישת ביטוח – “האפליקציה מאפשרת ללקוחות מגדל לקבל מידע מפורט על תכניותיהם האישיות, לעקוב אחר סטטוסים של בקשות ותביעות ולבצע בקלות מגוון פעולות”.

ממגדל נמסר, כי בחברה רצו להנגיש את כלל המידע ולאפשר ללקוחות לעקוב אחר התהליכים ובקשות המבוטח וכן על סטטוס התביעה הקיים. כמו כן ניתן, גם לעיין בדוחות תקופתיים ובתכתובות שנשלחות מהחברה. אחת מההחלטות שוברות השוויון של הוועדה הייתה בכך שהרישום לאפליקציה התאפשר בצורה קלה ביותר והיא ניתנת לשימוש חוזר בקוד או בתביעת אצבע אישית. כעת, עם יותר מ-120 אלף הורדות, זכתה מגדל בפרס החדשנות במסגרת תחרות מוצר השנה 2018 בקטגוריית הביטוח של פורום השיווק.

תומר רובינשטיין, מנהל תחום שיווק ופיתוח עסקי במגדל אמר: “מגדל חרטה על דגלה להוביל את עולם הביטוח אל עבר עולמות הדיגיטל והטכנולוגיות ותמשיך לאפשר ללקוחותיה לשלוט בעולמם הפנסיוני בנוחות וביעילות. אנו שמחים לקבל את הפרס שמוכיח את הובלתה של מגדל בתחום”.

Be the first to comment