ביטוח ישיר בחרה בפתרון ערבול הנתונים של אינפורמטיקה למניעת זליגה של מידע רגיש

פתרון ה-Data Masking של אינפורמטיקה מונע מצוותי פיתוח ו-QA העובדים עם מערכות הליבה הארגוניות גישה לנתונים רגישים על לקוחות החברה. שילוב הטכנולוגיה מאפשר לביטוח ישיר לעמוד בדרישות הרגולציה ובחוק הגנת הפרטיות

ואדים ריפטין, CTO בביטוח ישיר

ביטוח ישיר בחרה בפתרון ה-Data Masking (ערבול נתונים) של אינפורמטיקה, ספקית של פתרונות אינטגרציית נתונים, המיוצגת בישראל על

ידי קבוצת אמן. בעזרת הפתרון תמנע ביטוח ישיר חשיפה למידע רגיש על לקוחותיה על ידי גורמים לא מורשים כאשר מבוצעות פעילויות של פיתוח ובדיקות QA במערכות החברה, מציינים בחברה. נמסר כי פתרון ערבול הנתונים מאפשר לצוותים לעבוד בלי הפרעה ונמנעת האפשרות לצפות בנתונים אמתיים. הפרויקט, שעלותו מוערכת במאות אלפי דולרים, יימשך כשלושה חודשים.

בביטוח ישיר מציינים כי החברה מפתחת ומשפרת באופן עצמאי את מערכות הליבה של הארגון ובשל כך, צוותי הפיתוח וה-QA עלולים להיחשף לנתונים רגישים וכן לזליגת מידע עסקי. על מנת למנוע זאת, ביטוח ישיר פיקחה עד כה באופן הדוק וצמצמה את הגישה של הצוותים באופן תמידי, וכך נוצרו עיכובים שמובילים לפגיעה בביצועים ובעבודה השוטפת. בנוסף, כחברת ביטוח שנסחרת בבורסה חלות על החברה רגולציות רבות כגון חוק הגנת הפרטיות, SOC, PCI וחוזר ניהול סיכוני סייבר. בביטוח ישיר אומרים, כי על מנת שהחברה תוכל להימנע מעיכובים ולעמוד בכללי הרגולציה, נבחר פתרון ערבול הנתונים של אינפורמטיקה.

שלי בראונשטיין, מנהלת תחום ניהול סיכונים בביטוח ישיר

פתרון ערבול הנתונים של אינפורמטיקה מאפשר מיסוך פיזי ודינאמי של המידע הארגוני. הפתרון מספק לארגונים מגוון יכולות הממנפות את אבטחת המידע הפנימית שלו, כגון ביצוע מעקב על הגישה לבסיסי הנתונים ובהתאם – אפשרות להגביל ואף לחסום גישה לגורמים לא מורשים. עוד מספק הפתרון יכולת זיהוי של מקור הפנייה, הצפנת וערבול נתונים רגישים באופן חכם כך שהלוגיקה נשמרת ועוד. הפתרון, שעומד בדרישות הרגולציה, מאפשר לארגונים לעבוד ללא חשש לפגיעה במידע הארגוני או בפרטיות לקוחותיהם.

ואדים ריפטין, CTO, ושלי בראונשטיין, מנהלת תחום ניהול סיכונים ואבטחת מידע בביטוח ישיר: “ביטוח ישיר היא חברה שמאמצת טכנולוגיה מתקדמת על מנת לתת שירות מצוין ללקוחות החברה וללקוחותיה הפוטנציאליים. החברה היא פורצת דרך בתחום הדיגיטל בארץ בכלל ובקרב חברות הביטוח בפרט. אנחנו רואים כערך עליון את נושא שמירת הפרטיות של לקוחותינו ומתן שירות איכותי ויעיל. לאחר בחינת מספר פתרונות לערבול נתונים על ידי פרמטרים קשיחים נבחר הפתרון של אינפורמטיקה כמתאים לנו ביותר. פתרון ערבול הנתונים של אינפורמטיקה מאפשר לחברה לייצר נתוני דמה בסביבות הנמוכות ללא פגיעה בשלמות, אמינות וזמינות הנתונים. באופן זה אנו מבטיחים את פרטיותם של לקוחותינו ועמידתנו בדרישות הרגולציה והחוק”.

 

 

 

Be the first to comment