בית הדין הורה להנהלת סודהסטרים להימנע מהתערבות בהתארגנות של העובדים

עוד הורה בית הדין, להימנע מהעברת מסרים לעובדים הנוגעים לזכויותיהם בעת השביתה, להימנע מקליטת עובדי קבלן במקומם של עובדים שובתים ולאפשר לחברי הוועד לקדם את פעילותם הארגונית בחצר המפעל

בית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע החליט להורות בצווים על הנהלת סודהסטרים להימנע מהתערבות בפעילות ההתארגנות של העובדים, מפגיעה בחברי הוועד ובנציגי ההסתדרות.

ההחלטה מגיעה לאחר שההסתדרות הגישה תביעה נגד סודהסטרים על פגיעה בהתארגנות עובדיה, במקביל לבקשה נוספת שהוגשה עקב סדרה של מעשים נוספים שביצעה הנהלת החברה.

עוד הורה בית הדין, להימנע מהעברת מסרים לעובדים הנוגעים לזכויותיהם בעת השביתה; להימנע מקליטת עובדי קבלן במקומם של עובדים שובתים ולאפשר לחברי הוועד לקדם את פעילותם הארגונית בחצר המפעל.
[hide for="!logged"]

בית הדין המליץ לצדדים לשוב לשולחן הדיונים ולקדם את המשא ומתן ביניהם לקראת הסכם קיבוצי ראשון במפעל, זאת לאחר שההסתדרות טענה בבקשתה, כי הנהלת סודהסטרים נוקטת בסחבת מכוונת ואיננה מקצה את הזמן הנדרש לצורכי המשא ומתן.

הבקשה הוגשה באמצעות הלשכה המשפטית באגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות בראשות עו"ד איריס ורדי, ועל ידי עורכי הדין אהוד שילוני, נטלי שוכוביצקי ובוריס מריאקרי ממשרד שילוני.

את תגובת סודהסטרים לא ניתן היה להשיג עד כה.
[/hide]
[hide for="logged"]


אתר משאבים חסום בחלקו למשתמשים רשומים בלבד.
ניתן להרשם לקבלת כניסה מיידית ומלאה לתכני האתר
[ultimatemember form_id=1276].[/hide]

Be the first to comment

Leave a Reply