גוגל ו-SAP הכריזו על שיתוף פעולה ואינטגרציה בין הענן של גוגל ל-SAP HANA

ענקיות התוכנה הכריזו על פיתוח משותף של פתרונות חדשים, כולל אינטגרציה של SAP עם G-Suite, פתרונות שקיפות ומשילות בנתונים בענן ויכולות לימוד מכונה

ברנד לוקארט, חברת סאפ
ברנד לוקארט, חברת סאפ

במהלך כנס Google Cloud Next 2017 של גוגל בסן פרנסיסקו, הכריזו דיאן גרין, סגנית נשיא בכירה ב- Google Cloud וברנד לוקארט, חבר הוועד המנהל של SAP, על שותפות חדשנית בין שתי החברות, על מנת לסייע לארגונים גלובליים להריץ את העסקים שלהם על ענן ציבורי מאובטח בחוזקה, יחד עם גמישות, סקאלביליות ומהירות, הטובים מסוגם.

[hide for="!logged"]

"כאשר אני מדבר עם לקוחות כיום, הם מתלוננים על דאגות דומות: כיצד אנו יכולים להישאר תחרותיים בסביבה המהירה של היום? האם נצליח להשיג רמה גבוהה של ביצועים, עוצמת המחשוב, הגמישות, הסקאלביליות והאבטחה, כדי לעמוד בדרישות העסקיות הקיימות והעתידיות?", אומר לוקארט. "כשהם  חמושים בעוצמה של מחשוב הענן, ארגונים מסוגלים כעת להגיב במהירות לתובנות עסקיות ותפעוליות הנגזרות מהביג דאטה, ולהפוך אותן להזדמנויות עסקיות חדשות. בשונה מהעבר, אף חברה כיום, בין אם מדובר בסטארט-אפ או בארגון מבוסס, לא יכולה להתמודד לבדה עם האתגרים וההזדמנויות שקשורים בעולם הדיגיטלי. בכלכלה הדיגיטלית, לא מנצחים באמצעות עבודת סולו, אלא באמצעות שיתוף פעולה וחדשנות משותפת בהיקף גלובלי.

השותפות מייצרת ערך עבור הלקוחות של סאפ וגוגל במספר תחומים:

  • מוצרי הדגל של SAP ירוצו על פלטפורמת הענן של גוגל (GCP) וייהנו מיתרונות של נגישות גבוהה יותר ומהירות רשת.

"אני נרגש להכריז על הזמינות הכללית של SAP HANA על GCP, כדי לספק תובנות בזמן אמת ולהרצת אפליקציות חיוניות לעסקים ואנליטיקה על תשתית ענן מאובטחת בהיקפים נרחבים. GCP תספק יכולות של הפעלה אוטומטית של SAP HANA כדי לספק אבטחה ברמת אנטרפרייז, זמינות גבוהה, התאוששות מאסון וסקלאביליות", אמר לוקארט.

חנות ה- Google Cloud Launcher, החנות של גוגל לאפליקציות לארגונים, תשמש כדי להציע מוצרים למפתחים ולקוחות, כגון גרסת המפתחים של SAP HANA Express Edition. גרסת ה- Express של SAP HANA מגיעה עם סביבת פיתוח אפליקציות מלאה, באמצעותה ניתן לפתח ולבנות אפליקציות מידע לפני ההפעלה בסביבת ייצור בענן.

"אבל השותפות שלנו לא עוצרת כאן. אנו עובדים כדי להפוך את SAP Cloud Platform, היצע הפלטפורמה-כשירות שלנו, לזמינה גם היא על GCP. אנו מזהים את גוגל כמובילה בתחומים כגון קונטיירים ועיבוד נתונים סקאלבילי. יחידת  SAP Cloud שלנו תעבוד באופן הדוק עם גוגל כדי להביא טכנולוגיות כגון Kubernetes להתמודדות עם עומסי עבודה של ארגוניים", פירט לוקארט את התכניות לעתיד של השותפות. לדבריו, "SAP Cloud Platform על GCP מהווה הזדמנות אדירה עבור לקוחותינו לבנות אפליקציות ארגוניות בענן, מתוך אינסוף האפשרויות שמציעים השירותים וה-API של GCP ו-SAP".

  • SAP וגוגל חוברות בתחום התשתית-כשירות (saas), על מנת לקדם אפליקציות ארגוניות בענן לשלב הבא.

גם SAP וגם גוגל מחויבות באופן מלא להגנה על אבטחה, פרטיות ושלמות נתוני הלקוחות בענן. כמרכיב נוסף בשותפות זו, החברות משתפות פעולה כדי להציע במשך הזמן שקיפות לנתונים ויכולות של ניהול נתונים עבור SAP על פלטפורמת Google Cloud , תוך מינוף המומחיות של SAP בניהול סיכונים ועמידה ברגולציה.

"האסטרטגיה שלנו היא לעבוד על הרחבת מערך היכולות החזק הקיים ב- GCP באמצעות פיתוח משותף של פתרונות, המביאים ללקוחות שקיפות גלובלית ושליטה בגישה, משילות משופרת וניהול סיכון ורגולציה", אמר לוקארט.

  • SAP וגוגל חוברות כדי לבצע אינטגרציה בין אפליקציות SAP וה-G Suite של גוגל, כדי לקבל את הטוב משני העולמות

"כמו בכל דבר שאנו עושים, אנו רוצים לספק ללקוחות שלנו בחירה. G Suite הוא מערך חשוב של פרודוקטיביות לארגונים גם בגוגל וגם עבור בסיס הלקוחות שלנו. עם אינטגרציה ליומן גוגל  ו-Gmail, אנו מעניקים ללקוחות את היכולת לבצע תהליכים עסקיים יומיומיים מוכרים כדי להגביר תפוקה של משתמשים ולשפר גמישות ושימושיות", הסביר לוקארט.

פתרון ה-Identity and Access Management – IAM של פלטפורמת SAP Cloud משולב כעת עם מערך Google Suite ו-GCP. הדבר מאפשר ללקוחות לחבר בקלות ובבטחה את סאפ יחד עם Google Suite או GCP ולהעניק למשתמשים שלהם גישה לכל אפליקציה, מכל מכשיר ובכל זמן.

"עם הגודל וההיקף של שתי החברות, אנו רואים הזדמנות גדולה לשנות לחלוטין את הדרך בה מתנהלים תהליכים עסקיים מקצה לקצה ומפעילים תוכנה ארגונית בכלכלה הדיגיטלית. זו רק ההתחלה. כשלימוד מכונה הופכת לחשובה יותר, סאפ וגוגל ישתפו פעולה גם בתחום זה, כשהן תנצלנה את יכולות הטכנולוגיה והעסקים של שתי מובילות התעשייה", סיכם לוקארט.

[/hide][hide for="logged"]


אתר משאבים חסום בחלקו למשתמשים רשומים בלבד.ניתן להרשם לתקופת היכרות בחינם[ultimatemember form_id=1276].[/hide]

 

Be the first to comment

Leave a Reply