גיא שיקר מונה למנהל מערך יועצים ולקוחות אסטרטגיים בחטיבת הלקוחות של פסגות

שיקר החל לעסוק בשוק ההון בפסגות לפני 17 שנה ובהמשך כיהן כמנכ"ל כלל פיננסים קרנות נאמנות. מנכ"ל פסגות, ברק סורני: שיקר מביא אתו ניסיון ניהולי ועסקי מוכח והיכרות מעמיקה בעולם קרנות הנאמנות ותעודות הסל, שיסייעו לנו להתחזק עוד יותר מול היועצים בבנקים

גיא שיקר. צילום יח"צ
גיא שיקר. צילום יח"צ

גיא שיקר מונה למנהל מערך יועצים ולקוחות אסטרטגיים של בית ההשקעות פסגות – כך הודיעו היום (ד’) מנכ”ל בית ההשקעות ברק סורני וראש חטיבת הלקוחות רמי יערי.

שיקר החל את הקריירה המקצועית שלו בשוק ההון בפסגות לפני 17 שנה כמשווק אזורי ליועצים בבנקים. לאחר המיזוג של פסגות עם אופק, עסק גם בשיווק תעודות סל וניהול תיקים בקרב יועצי ההשקעות בבנקים.

בהמשך הדרך, שיקר פיתח והקים בהצלחה בכלל פיננסים את פעילות ההפצה לבנקים של קרנות נאמנות, תעודות סל וניהול תיקים והתקדם בהדרגה עד לתפקיד מנכ”ל כלל פיננסים קרנות נאמנות. בשנים האחרונות ביצע שיקר השקעות פרטיות.

ברק סורני: “אין ספק שגיא מביא אתו ניסיון ניהולי ועסקי מוכח והיכרות מעמיקה בעולם קרנות הנאמנות ותעודות הסל, שיסייעו לנו להתחזק עוד יותר מול היועצים בבנקים ומול לקוחותינו האסטרטגיים. גיא שיקר מצטרף לצוות הניהולי המוביל של חטיבת הלקוחות בראשותו של רמי יערי ואני בטוח כי בשיתוף פעולה של כלל המערכים והיחידות העסקיות נמשיך להוביל את התחום”.

שיקר מסר: “נרגש מאוד לחזור לפסגות, בשבילי זו סגירת מעגל לחזור לבית שבו התחנכתי בשוק ההון. פסגות בשבילי זה סמל למצוינות ולביצועים טובים מעל כולם. כך זה היה וכך יהיה תמיד”.

Be the first to comment