דוד שגב מונה לסמנכ"ל מכירות בינלאומיות בחברת Aqua Security

החברה מספקת הגנה למערכות המפעילות ארכיטקטורה של קונטיינרים -Virtual Containers, תחום חדש בעולם מערכות המידע הנמצא בצמיחה מהירה, עם שוק פוטנציאלי של כ-20 מיליארד דולר. בתפקידו החדש הוא יקים את תשתית מערך המכירות הבינלאומי של החברה מחוץ לארצות הברית

דוד שגב, סמנכ"ל מכירות בינלאומיות ב-Aqua Security

דוד שגב מונה לסמנכ"ל מכירות בינלאומיות בחברת הסטארט-אפ Aqua Security (אקווה סקיוריטי), המספקת הגנה למערכות המפעילות ארכיטקטורה של קונטיינרים -Virtual Containers.

בתפקידו הוא יקים את תשתית מערך המכירות הבינלאומי של החברה מחוץ לארצות הברית.

כמו כן, יפתח שגב את מערך השותפים, הלקוחות וצוות המכירות ברחבי העולם. שגב הוא בוגר מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.
[hide for="!logged"]

שגב מילא ב-15 השנים האחרונות תפקידי ניהול מכירות ופיתוח עסקי בכירים במספר חברות, בהן נייס, מקאפי וסלברייט והוביל אותן לצמיחה משמעותית במכירות. בתפקידו האחרון היה סמנכ״ל המכירות לאירופה, מזה״ת ואפריקה בחטיבת הפורנזיקס של סלברייט.

דרור דווידוף, מנכ"ל אקווה סקיוריטי: "אנו שמחים על הצטרפותו של שגב להנהלה הבכירה של אקווה סקיוריטי. שגב מביא איתו ניסיון מוכח רב בניהול מכירות ופיתוח עסקי, ואנו בטוחים שיתרום רבות לתנופה העסקית שלנו ברחבי העולם".

אקווה סקיוריטי, הוא סטארט-אפ ישראלי עם משרדים בארצות הברית, שהוקם במטרה לספק הגנה למערכות המפעילות ארכיטקטורה של קונטיינרים (Virtual Containers), תחום חדש בעולם מערכות המידע הנמצא בצמיחה מהירה, עם שוק פוטנציאלי של כ-20 מיליארד דולר.

בעוד ארכיטקטורה של קונטיינרים מספקת יתרונות רבים של מהירות, גמישות וחסכון בהפעלה של מערכות, היא גם מייצרת אתגרי אבטחה חדשים שמערכות אבטחה וותיקות לא מסוגלות להתמודד עימם. הפלטפורמה של אקווה עונה על אתגרים הנוצרים בסביבת קונטיינרים, כשהיא מספקת שקיפות, שליטה בפעילות, בידוד משאבי מחשוב ורשת, וזיהוי ומניעת חדירה. פחות משנה מהקמתה, אקווה צברה לקוחות גדולים ומובילים בתחומי הפיננסים, טכנולוגיה ותשתיות.

אקווה סקיוריטי נוסדה על ידי היזמים דרור דווידוף, שכיהן בתפקידים בכירים במספר חברות אבטחת מידע בינלאומיות, ואמיר ג'רבי, ששימש בתפקידים טכנולוגיים בכירים ב-CA ומחזיק ב-14 פטנטים רשומים. החברה גייסה הון של כ-13.5 מיליון דולר מקרן TLV, ממיקרוסופט ומשלמה קרמר, בהשתתפות אנג'לים מובילים נוספים הכוללים את גיורא ירון ובועז חלמיש וכמו כן את מייק פיי המשמש כנשיא ו-COO של ענקית אבטחת המידע סימנטק.

[/hide]
[hide for="logged"]


אתר משאבים חסום בחלקו למשתמשים רשומים בלבד.
ניתן להרשם לקבלת כניסה מיידית ומלאה לתכני האתר
[ultimatemember form_id=1276].[/hide]

Be the first to comment

Leave a Reply