דורית בן סימון מונתה למנהלת יצוא יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל

תהיה אחראית על פעילות ארה"ב וסין

דורית בן סימון תצורף למערך היצוא והשיווק של יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל לשווקים ארה"ב וסין – כך הודיעה ענת לוי, מנכ"לית היקבים. בן סימון תעבוד לצד יעל גיא, האמונה על יצוא ושיווק היקבים באירופה ואזורים נוספים בעשר השנים האחרונות. בן סימון ניהלה עד לאחרונה את מערך היצוא של יקבי כרמל ויקב יתיר במשך חמש שנים. המינוי יכנס לתוקפו ב-1 באפריל. היא תדווח ישירות ליואב דור, הממונה על מערך השיווק והמכירות של יקב רמת הגולן בישראל ובעולם ולענת לוי.
[hide for="!logged"]

לוי: "אנו מברכים על כניסתה של בן סימון לתפקיד המאתגר. מדובר בסגירת מעגל כאשר דורית למעשה עשתה את תפקידה הראשון בעולם היין כמנהלת הדרכה של יקב רמת הגולן, תפקיד אותו מילאה בהצלחה רבה במשך עשור. אנו שמחים על חזרתה הביתה ובטוחים שתתמודד בהצלחה עם האתגרים והמשימות העומדים בפתחינו בשווקים אלו".

בן סימון מביאה עמה ניסיון עשיר ומגוון בתפקידי ייצוא, מכירות ושיווק עם התמחות בעולם היין, ולזכותה היכרות עמוקה וקשרים ענפים בשווקי היצוא המדוברים.

בתפקידה האחרון ניהלה  את מערך המכירות הבינלאומי של יקבי כרמל ויקב יתיר באמריקה, אסיה ואירופה. בין השנים 2009 ועד 2011 שימשה כמנהלת קשרי לקוחות של חברת תוכנה בתעשיית הבריאות האמריקאית. בין השנים 2007 ל-2009 מילאה תפקיד ניהול והדרכה בחברה אמריקאית המתמחה באירועים והרצאות לקידום יין. לפני כן שימשה כמנהלת מכירות אזורית של חברת יין קליפורנית המתמחה בהפצת יינות כשרים בארה"ב. עד 2002 שימשה במשך 10 שנים כמנהלת הדרכה של קבוצות פרטיות ומקצועיות ביקב רמת הגולן.
[/hide]
[hide for="logged"]


אתר משאבים חסום בחלקו למשתמשים רשומים בלבד.
ניתן להרשם לקבלת כניסה מיידית ומלאה לתכני האתר
[ultimatemember form_id=1276].[/hide]

Be the first to comment

Leave a Reply