הושלם סבב המינויים במגדל: שלמה מנור מונה למנהל שיווקי ביטוח אלמנטרי-פרט

מנור שימש כמנהל מרחב צפון בשנתיים וחצי האחרונות. במקומו ימונה יוסי אביב, ששימש בתפקידו האחרון כמנהל המכירות של המרחב. יוסי זיו, ששימש עד עתה כמנהל שירות סוכנים ארצי, יעבור לתפקיד מנהל מכירות במרחב צפון במקום אביב

בית מגדל
בית מגדל

מגדל השלימה בימים אלה את סבב המינויים בחטיבת הלקוחות ובתחום הביטוח הכללי. זאת לאחר סבב מינויים קודם בצמרת הקבוצה, שהושלם במהלך אוגוסט, עם קידומם בין השאר של ליאור רביב לתפקיד משנה למנכ”ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה, ושל נטע איכר לתפקיד סמנכ”לית ומנהלת תחום ביטוח כללי.

גם בסבב המינויים הנוכחי, שעליו הודיעו היום רביב ואיכר, ומתייחס לתפקידי מפתח בחטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה ובתחום הביטוח הכללי, ניתן הדגש על קידומים פנימיים של מנהלים מתוך שורות מגדל. נמסר כי גם רביב וגם איכר נושאים ברקורד של כ-14 שנים במגדל, מזוהים עם הקבוצה ובעלי היכרות מעמיקה עם מערכות העבודה מול סוכניה.

הסבב הנוכחי כולל את מעברו של שלמה מנור לתפקיד מנהל שיווקי ביטוחי פרט במטה הביטוח הכללי של מגדל. מנור שימש בהצלחה רבה כמנהל מרחב צפון בשנתיים וחצי האחרונות ולרשותו ידע וניסיון בענפי הביטוח הכללי.

יחליפו בתפקיד מנהל מרחב צפון  יוסי אביב, ששימש בתפקידו האחרון כמנהל המכירות של המרחב ובעל רקורד של 18 שנה במגוון תפקידים, החל ממפקח, דרך מנהל מכירות חא”ט ופיננסים, ועד למנהל המכירות המרחבי.

במקביל, יוסי זיו, ששימש עד עתה כמנהל שירות סוכנים ארצי, יעבור לתפקיד מנהל מכירות במרחב צפון ויחליף את אביב. זיו עבד כ-18 שנה במגדל ועם למינויו למנהל המכירות המרחבי, הוא משלים מעגל וחוזר לתחום שממנו החל את דרכו בקבוצה – המכירות.

עמית אלבז, ששימש עד עתה כמנהל תפעול הפנסיה והגמל במערך תפעול מגדל שכירים, יעבור לחטיבת הלקוחות. אלבז, כ-9 שנים במגדל, יחליף את עמית אורון כמנהל פיתוח עסקי של חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה. נמסר כי אורון  קודם בסבב המינויים באוגוסט לתפקיד מנהל מערך תפעול חיסכון ארוך טווח ובריאות.

במסגרת פעילות חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה קודם גם אלי הרוש, מנהל תחום הביטוחים הקבוצתיים ונסיעות לחו”ל ב-5 השנים האחרונות. הרוש ימשיך בתפקידיו הנוכחיים ובמקביל מונה למנהל “קול מגדל” – מוקד המכירות הטלפוניות, המתמחה במתן מגוון רחב של שירותים התומכים בפעילויות המכירה של סוכני הקבוצה. בחברה מציינים, כי הרוש, שהוביל את התפתחותה של מגדל בתחומים שתחת ניהולו,  יחליף את יוגב יוחנן, ששימש כמנכ”ל סוכנות איחוד וכמנהל “קול מגדל”. יוחנן הודיע לאחרונה על רצונו לצאת לדרך חדשה.

עם השלמת סבב המינויים מסר ליאור רביב: “המינויים החדשים יאפשרו למגדל לפרוץ קדימה ולהוסיף ולפתח עסקים חדשים, תוך חתירה מתמדת למיצוי הפוטנציאל העסקי העצום הטמון בקשר המיוחד של מגדל עם סוכניה, במגוון תחומי הפעילות המשותפים”.

נטע איכר ציינה: “כחברה צומחת בתחום הביטוח הכללי, ממשיכה מגדל להעמיק את אפיקי פעילותה, לתת מענה לצרכי השוק המשתנים, להרחיב את מגוון מוצריה ולהעניק מעטפת שירות ותפעול מתקדמת להצלחת פעילות סוכני החברה”.

לדברי עופר אליהו, מנכ”ל מגדל, “אני מלא אמונה וגאווה במינויים האחרונים, המעידים פעם נוספת על העוצמות והאיכותיות שבהון הניהולי שלנו. אין לי ספק כי רענון השורות ביחידות השונות בחטיבת הלקוחות ובתחום הביטוח הכללי, יעניק רוח גבית להמשך צמיחתה העסקית של מגדל ולהעצמת שיתוף הפעולה עם סוכניה. אני מאחל הצלחה רבה למנהלים בתפקידיהם החדשים ומודה ליוגב יוחנן על תרומתו לפעילות מגדל בממשקי תמיכתה בסוכנים”.

Be the first to comment