ועד העובדים הודיע לכלל ביטוח על השבתה מלאה של החברה – החל מיום א'

כלל ביטוח דיווחה על כך בהודעה לבורסה וציינה כי אינה יכולה להעריך את השפעות הצעדים האמורים, ככל שיינקטו

שביתה כללית בכלל ביטוח ובחברות הבנות צפויה לפרוץ ביום א' ה-26 במרץ 2017 – כך הודיעה נציגות העובדים של החברה להנהלה. כלל ביטוח דיווחה על כך בהודעה לבורסה, וציינה כי אינה יכולה להעריך את השפעות הצעדים האמורים, ככל שיינקטו.

[hide for="!logged"]

מדובר, על פי הודעת נציגות העובדים, בהשבתה מלאה של החברה ובחברות הבנות. השביתה הינה על רקע המו"מ להסכם קיבוצי חדש, ובעיקר על רקע הפערים בעמדות הצדדים.

בפוסט שפורסם אתמול (יום ד') בעמוד הפייסבוק של וועד העובדים נכתב: "כפי שהיה לכל אורך התקופה האחרונה – הוועד יוזם ומנסה בכל דרך יצירתית לפרוץ את הבונקר בו מתבצרת הנהלת החברה. ניסינו ביממה החולפת לאפשר להנהלה שיח באווירה אחרת, הפסקנו את ההשבתות וקיימנו שיחות באחד על אחד, כולל (לראשונה) עם איזי עצמו. אך ההנהלה בראשותו של מר כהן עדיין לא בשלה לזוז לכיוון העובדים ולתת אפילו מינימום של הוכחת רצינות וכוונות במשא ומתן. על השולחן עלו מצד ההנהלה הצעות לא רציניות בלבד ורעיונות שמטרתם האמיתית להחליש את כוח הוועד ולפרק את ההתאגדות מליבתה. אנו מקווים שהנהלת החברה תתעשת ותתחיל לדבר במושגים של שיפור תנאי העובדים, ולא שיפור תנאי ההנהלה, ומשכך לא נותרו ברירות נוספות ואנו נצא להשבתה מלאה של כלל מערכי החברה ביום ראשון".

גורמים בענף הביטוח מציינים כי מאז ימי חברת הביטוח הסנה לא יצאו אל הפועל השבתות מלאות של חברות ביטוח, למעט עיצומים מצומצמים שנעשו במספר חברות – מאז כניסת ההסתדרות כגורם מייצג.

[/hide][hide for="logged"]


אתר משאבים חסום בחלקו למשתמשים רשומים בלבד.ניתן להרשם לתקופת היכרות בחינם[ultimatemember form_id=1276].[/hide]

 

Be the first to comment

Leave a Reply