נשים בראש: לבנת מזרחי רינסקי מונתה למנכ”ל חבר הבורסה של IBI בית השקעות

מזרחי רינסקי תחליף את ג'וליאן אסוס שמסיים את תפקידו

לבנת מזרחי רינסקי צילום: אילן בשור
לבנת מזרחי רינסקי צילום: אילן בשור

לבנת מזרחי רינסקי מונתה למנכ”ל חברת IBI שירותי בורסה, חברת בת של IBI בית השקעות (80%) ומגדל שוקי הון (20%). מזרחי רינסקי, שימשה עד לא מכבר כראש ענף עסקות של בנק אגוד. התפקיד כלל ניהול של חדרי המסחר השונים, לרבות מטבע חוץ, ריביות, וברוקראז’ בני”ע ישראלים וזרים. במקביל לתפקידה זה, שימשה מזרחי רינסקי כחברה בפורום האסטרטגי של הבנק וכיהנה כדירקטורית באגוד הנפקות ובמסלקת המעו”ף של הבורסה. קודם לכן עבדה מזרחי רינסקי במגוון תפקידים בתחום הניהול וההשקעות בבנק אגוד.

מזרחי רינסקי היא בעלת תואר ראשון ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל. היא תיכנס לתפקידה באמצע יוני.

עדו קוק, מנכ”ל IBI בית השקעות: “IBI הוא בית ההשקעות המוביל בישראל בפעילות  הברוקראז’ המוסדי והקמעונאי. ניהול הברוקראז’ דורש מקצועיות והבנה בשווקים הפיננסיים המורכבים. הצלחת החברה נשענת בראש ובראשונה על ההון האנושי. מזרחי רינסקי מביאה לתפקיד ידע, מומחיות וניסיון רחב, ואני סמוך ובטוח שהיא תתרום רבות להמשך הצלחת החברה בתחום זה”.

לבנת מזרחי רינסקי: “לאחר כ-20 שנה בהן עסקתי בתחומי המסחר וההשקעות בבנק אגוד, אני שמחה להצטרף לבית השקעות מוביל ומקצועי כ-IBI, בו אוכל להביא מניסיוני ומהידע הרב שרכשתי במהלך השנים ולנהל יחד עם הצוות האיכותי, את פעילות הברוקראז’ המובילה בשוק לאור ההזדמנויות ותוך התמודדות עם האתגרים הצפויים בשוק בשנים הקרובות”.

 

Be the first to comment