מגדל משיקה אפליקציית לקוחות חדשה – כל המידע הביטוחי והפיננסי של הלקוח בנייד

לקוחות החברה יוכלו לקבל בטביעת אצבע ואון-ליין, בזמן אמת, מידע אישי על כל תכנית הביטוח, הפנסיה והפיננסים שלהם בקבוצה ולבצע מגוון פעולות עצמיות. אפשר, באמצעות האפליקציה, לקבל הצעות לפתיחת תכניות, תוך שיוך כל הצעה לסוכן הביטוח האישי

ליאור רביב: כקבוצת ביטוח ופיננסים מובילה גם בדיגיטל, והודות לעוצמות טכנולוגיות יוצאות דופן, חותרת מגדל כל העת לשדרג את השירות למגוון לקוחותיה, להעמיד לרשותם כלים חדשניים, לחזק את הקשר עמם ולהעניק להם ערכים מוספים ייחודיים.
ליאור רביב: כקבוצת ביטוח ופיננסים מובילה גם בדיגיטל, והודות לעוצמות טכנולוגיות יוצאות דופן, חותרת מגדל כל העת לשדרג את השירות למגוון לקוחותיה, להעמיד לרשותם כלים חדשניים, לחזק את הקשר עמם ולהעניק להם ערכים מוספים ייחודיים.

מגדל משיקה אפליקציית לקוחות רחבת היקף, באמצעות טביעת אצבע בלבד – כמו אפליקציות הבנקים. ממגדל נמסר, כי כל לקוח יכול מעתה לקבל בטביעת אצבע ואון-ליין, מידע אישי על תכניותיו האישיות במגדל, לעקוב אחר סטטוס בקשות וכן לבצע מגוון פעולות עצמיות, באופן קל ונוח.

עוד נמסר ממגדל כי אפליקציית מגדל כוללת שורה ארוכה של יישומים, לרבות זמינות ונגישות 24/7 לתיק הביטוח האישי, תוך קבלת מידע על סוגי הפוליסות/התכניות – סכומי ביטוח, נתונים, דוחות תקופתיים, סטטוס הטיפול בתהליכים ובתביעות, תאריכים לחידוש פוליסות והתראות רלוונטיות. הלקוח אף יכול לקבל באמצעותה הצעות לפתיחת תכניות שעדיין אין לו במגדל, תוך שיוך כל הצעה לסוכן הביטוח האישי.

במקביל מאפשרת האפליקציה הרשמה ל”מגדל שלי” – האזור האישי באתר מגדל, הכולל מחשבונים וסימולטורים לחישוב. לדוגמה, של סכום חיסכון צפוי או עלויות ביטוח משכנתה,  הצטרפות בקלות לתכניות חיסכון פיננסי, הנפקת מסמכים נדרשים כגון הצהרות הון ואישורי מס, עדכון פרטים אישיים וסיסמאות, שינוי מסלולי השקעה, הגשת בקשה לפדיון בתהליך דיגיטלי מהיר, חיפוש נותני שירותים – רופאים, מוסכים, שמאים וסוכנים, ועד ליצירת קשר וצ’ט ישיר עם נציג שירות.

מגדל ערכה מחקר שוק מקיף בקרב יותר מ-500 מבוטחים ועמיתים של הקבוצה, טרם השקת האפליקציה. מבין ממצאי המחקר:

* 70% מהמשיבים העידו כי אם תעמוד לרשותם אפליקציית ביטוח של מגדל, הם יורידו אותה למכשיר הסלולרי.

* מתוך שיעור המבוטחים והעמיתים שהעידו כי יורידו את אפליקציית מגדל: 94% ציינו שיתעדכנו דרכה; 80% ציינו שהאפליקציה תשפר את ההבנה שלהם    בתחום; 50% ציינו כי כלי דיגיטלי כמו אפליקציה מהווה עבורם שיקול צרכני משמעותי בבחירת ספק שירותים.

עוד נמצא במחקר השוק – 80% מהמשיבים העידו כי הם מעוניינים להיות עצמאיים עד עצמאיים מאוד בנוגע לנגישות למידע הביטוחי-פנסיוני שלהם; 70% העידו כי הם מעוניינים להיות עצמאיים עד עצמאיים מאוד בנוגע לביצוע פעולות.

אפליקציית הלקוחות היא נדבך נוסף בזירה הדיגיטלית. במסגרת זו, השיקה הקבוצה רק בתקופה האחרונה שורה של כלים דיגיטליים מתקדמים, לרבות:

* תהליך הצטרפות דיגיטלי לתכנית פנסיה גמל והשתלמות לשכירים ולעצמאיים.

* אפליקציה לביטוחי נסיעות לחו”ל.

* שולחן עבודה – הדור הבא לסוכן הביטוח, שהינו שולחן משולב לתחומי החיים והאלמנטרי.

* מערכת פורמלי משודרגת – פלטפורמת מכירה, תפעול ושירות, המאפשרת לסוכני הביטוח לשדר את כל טפסי הביטוח באופן דיגיטלי, אוטומטי, ישירות למערכות הקבוצה.

לדברי ליאור רביב, משנה למנכ”ל מגדל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה, “כקבוצת ביטוח ופיננסים מובילה גם בדיגיטל, והודות לעוצמות טכנולוגיות יוצאות דופן, חותרת מגדל כל העת לשדרג את השירות למגוון לקוחותיה, להעמיד לרשותם כלים חדשניים, לחזק את הקשר עמם ולהעניק להם ערכים מוספים ייחודיים. כל זאת, תוך תמיכה במכלול תהליכי עבודתם של סוכני הביטוח, לטובת התייעלות משרדם, שיפור השירות לציבור הלקוחות ומיצוי הפוטנציאל העסקי האדיר בשיתוף הפעולה עם מגדל”.

תומר רובינשטיין, סמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי במגדל והאחראי על תחום הדיגיטל בקבוצה, מציין כי “האפליקציה הינה נדבך נוסף במהפכת הדיגיטל שמובילה מגדל בעולם הביטוח.  מתוך תפיסת שירות רב-ערוצית, מגדל מאפשרת כיום ללקוחותיה ליהנות  משירות דיגיטלי זמין ונגיש, הבא לידי ביטוי ביכולת לעקוב, לשלוט ולנהל את תכניות הביטוח, הפנסיה והפיננסים האישיות דרך הטלפון הנייד בלבד”.

רובינשטיין מוסיף: “השקענו חשיבה ומשאבים רבים בפיתוח האפליקציה ולאחר פיילוט מקיף שערכנו, שנחל הצלחה רבה, אני משוכנע כי בעזרת הכלי הדיגיטלי החדש נמשיך ונעצים את  הבשורה הדיגיטלית במגוון ערוצי השירות של הקבוצה”.

Be the first to comment