מטריקס גלובל ממשיכה להתרחב ומשיקה חברה בטורקיה

מטריקס גלובל טורקיה מתווספת לשלוחות באירופה בהן מתקיימת הפעילות המרכזית של החברה בתחום ה-offshore, וכן לפעילות החברה בגוואטמלה שנפתחה בשנת 2016

יובל קארפ, מנכ"ל מטריקס גלובל, אירופה. צילום: יח"צ
יובל קארפ, מנכ"ל מטריקס גלובל, אירופה. צילום: יח"צ

מטריקס מרחיבה את פעילותה ומשיקה חברה נוספת בטורקיה. זאת לאחר שמנכ”ל מטריקס מוטי גוטמן, חנך את משרדי מטריקס גלובל בבולגריה ומקדוניה. מטריקס גלובל טורקיה מתווספת לשלוחות באירופה בהן מתקיימת הפעילות המרכזית של החברה בתחום ה-offshore, וכן לפעילות החברה בגוואטמלה שנפתחה בשנת 2016.

עם התרחבות זו, מונה פעילות ה-offshore של מטריקס גלובל כ-300 עובדים, המתמחים במתן שירותי פיתוח, בדיקות תוכנה ושירותי תמיכה מקצועיים מאתרים מרוחקים בעלויות אטרקטיביות, למגוון חברות הייטק, סטארטאפ וחברות מוצר מישראל ומחו”ל.

יובל קארפ, מנכ”ל מטריקס גלובל, אירופה: “הצטרפותה של טורקיה לשירותי מטריקס גלובל מרחיבה את פעילותה של החברה במתן שירותים מקצועיים ואיכותיים של פיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה ידניות ואוטומטיות ותמיכה טכנית ויישומית ללקוחות ישראליים ובינלאומיים. פתיחת שלוחה חדשה זו, בטווח זמן קצר מחניכת השלוחות האחרות בעולם, מעידה על צמיחה מהירה ויעילה של פעילות ה-offshore שלנו ומגדילה משמעותית את היכולות לתת מענה ללקוחותינו ממקומות שונים בעולם”.

 

Be the first to comment