מלם תים תטמיע בחברה לאוטומציה פלטפורמה לניהול תהליכים עסקיים

בנוסף מלם תים חתמה השבוע גם על הסכם שיתוף פעולה עם חברת רדיס לאבס. החברה תשווק ותטמיע את גרסאות האנטרפרייז של תוכנת ניהול מסדי הנתונים בישראל

נורית הורביץ, מנהלת חטיבת התוכנה בקבוצת תים. צילום יחצ
נורית הורביץ, מנהלת חטיבת התוכנה בקבוצת תים. צילום יחצ

החברה לאוטומציה, או בשמה החדש – אוטומציה החדשה (מקבוצת ONE1), בחרה בפתרון, AgilePoint אשר קבוצת מלם תים היא נציגתו בישראל, כמנוע תהליכים עסקיים ארגוני, שישולב בכל המערכות התפעוליות של החברה. היקף העסקה מאות אלפי שקלים.

AgilePoint הינה מערכת, Business Process Management ,BPM מתקדמת, הכוללת חבילת תוכנה חדשנית ורבת יכולות לניהול תהליכים עסקיים (Workflows) ולפיתוח יישומים חכמים, מונחי תהליכים, ללא כתיבת קוד, תוך קישור בין ממשקי אדם, מערכות מידע, טפסים ארגונים ויישומים ניידים. כל זאת תוך הטמעה קלה ומהירה בארגון. אוטומציה החדשה מצטרפת לעשרות לקוחות AgilePoint בישראל, ביניהם: מרכז אקדמי רופין, עיריית תל אביב, ECI, שב”ס, סלקום, אלביט ועוד.

הפתרון ישרת אלפי משתמשים במאות רשויות מקומיות, והנו חלק מהמהלך של אוטומציה החדשה להתאים את פתרונותיה למהפכת הדיגיטל ולספק ללקוחותיה פתרונות דיגיטליים מתקדמים, לרבות יצירת טפסים דיגיטליים לביצוע פעולות בשירות עצמי, באמצעות אתרי אינטרנט ומובייל, ניהול תהליכי אישורים, הרשאות ועוד.

הפתרון נבחר לאחר בחינה ארוכה ונסיון רב של אוטומציה החדשה עם פתרונות דומים אחרים לאחר שנמצא כמתאים ביותר להשתלב באופן אינטגראלי במערכות אוטומציה החדשה לניהול רשויות, ולהוות את מנוע ניהול התהליכים והטפסים של מערכות אוטומציה החדשה.

המערכת תשולב במודל OEM, ותוטמע עבור הלקוחות במודל לשכת שירות, כחלק מהענן הפרטי של אוטומציה החדשה, או באתר הלקוח – לפי בחירתם של הלקוחות ומודל העבודה הנוכחי שלהם עם אוטומציה החדשה.

ששי שילה מנכל החברה לאוטומציה. צילום יחצ
ששי שילה מנכל החברה לאוטומציה. צילום יחצ

החברה לאוטומציה נוסדה ב-1967 על ידי ממשלת ישראל, במטרה לפתח וליישם מערכות מחשוב לרשויות המקומיות וכיום היא חלק מקבוצת One1.

ששי שילה מנכ”ל החברה לאוטומציה: “מצאנו כי הפתרון של AgilePoint הוא המתאים ביותר ללקוחותינו – עיריות ורשויות מקומיות השואפות לשפר את השירות לאזרח, מאחר והוא מייעל ומפשט את כל התהליכים העסקיים והתפעוליים מול התושבים, תוך קיצור זמן משמעותי. יתרון חשוב מבחינתנו הוא באפשרות ליצירת טפסים מקוונים חכמים, המותאמים למגוון מטרות, באופן פשוט וידידותי למשתמש”.

אומרת נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה בקבוצת מלם תים: “אנו שמחים על בחירתה של אוטומציה חדשה בפתרון של ,Agile Point המציע חבילת תוכנה מתקדמת מדור 3, לניהול תהליכים עסקיים חוצי ארגון, המתממשקים באופן ישיר עם כל מערכות המידע בארגון. הפתרון אג’ילי ומאפשר חיבור אפליקציות וטפסים מעוצבים, בממשק פשוט וידידותי, עם סביבות עבודה מתקדמות בהם משתמשים בארגון כגון: SharePoint Office 365, Saleforce, SAP  ומערכות WEB נוספות. כמו כן, מאפשר הפתרון הוספת דוחות מתוחכמים, תוך חיבור למקורות הנתונים וניתוח יעילות התהליכים, בכל מכשיר ומכל מקום. כל זאת בנוסף ליכולות שליטה ובקרה בשקיפות מלאה” הורוביץ מוסיפה: “הרשויות המקומיות שואפות להיות ירוקות יותר, ממוחשבות יותר, ובעיקר נגישות יותר עבור התושבים. הפתרון של AgilePoint יצעיד אותן קדימה למימוש מטרות אלו”.

מלם תים פרסמה שבוע שעבר את הדוח הכספי. הרווח הנקי של החברה גדל ב-11.3% ברבעון הראשון של 2018 והסתכם בכ-16.7 מיליון שקל. ההון העצמי של הקבוצה במאוחד גדל בכ-3.6% ל- 460.42 מיליון שקל, לעומת כ-444.34 מיליון שקל בסוף 2017. שלמה איזנברג, יו”ר מלם תים, אמר: “ברבעון הראשון רשמנו עלייה בהכנסות מרבית מגזרי הפעילות, ובמיוחד בתחום התוכנה והפרויקטים. בתחילת הרבעון העלינו לאוויר בהצלחה את הפעימה המרכזית של מערכת שער עולמי, הפלטפורמה המחשובית החדשה לניהול סחר החוץ של מדינת ישראל. בתחום החיסכון ארוך הטווח, שהוא אחד ממנועי הצמיחה שלנו, חתמנו במהלך הרבעון על הסכם משמעותי עם פסגות לתפעול קופות הגמל וההשתלמות של בית ההשקעות. זאת, כחלק מהאסטרטגיה שלנו להפוך לחברה החוץ-בנקאית הגדולה בתחום”.

 

מלם תים חתמה השבוע גם על הסכם שיתוף פעולה עם חברת רדיס לאבס. החברה תשווק ותטמיע את גרסאות האנטרפרייז של תוכנת ניהול מסדי הנתונים בישראל

רדיס לאבס היא חברת תוכנה ישראלית מצליחה, המפתחת ומספקת בסיס נתוניםNoSQL  בקוד פתוח ,Redis שהפך לקוד הפתוח הפופולרי ביותר בעולם. טכנולוגיית ניהול מסדי הנתונים Redis היא טכנולוגיית הביג דאטה הצומחת ביותר בעולם. לחברה כ- 70,000 לקוחות בעולם וביניהם 8,200 ארגונים גדולים, כגון בנקים, חברות אשראי, רשתות קמעונאיות, חברות טכנולוגיה, חברות פרסום, רשתות חברתיות, חברות מדיה ועוד.

נורית הורוביץ: “אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רדיס לאבס, פלטפורמה להאצת מסדי נתונים ותקשורת בין יישומים, המהירה ביותר בעולם, אשר נמצאת בשימוש בקרב 20% מכל החברות בעולם. מדובר באלטרנטיבה הטובה ביותר לסביבה הדורשת זמני תגובה מינימליים תחת כל עומס וכל גודל מאגר נתונים ומהווה פתרון משלים לתחומי ה- BI והאנליטיקה בקבוצה”.

“בפרוייקט שביצענו לאחרונה עבור דואר ישראל”, מוסיפה הורוביץ, “עשינו שימוש ברדיס לאבס והתוצאות מבחינת

אמיר לוי מנהל מכירות בינלאומיות בכיר ברדיס לאבס
אמיר לוי מנהל מכירות בינלאומיות בכיר ברדיס לאבס. צילום יחצ

הלקוח היו מצויינות. כחלק מפרויקט הדואר הנפחי, בו מתבצעת סריקה ופענוח של חבילות הדואר המגיעות למרכז המיון הראשי של דואר ישראל במודיעין, היה צורך בעבודה עם זמני תגובה גבוהים מאוד. לקבלת זמני תגובה מהירים משמעותית השתמשנו ברדיס, שביצע את הפניות אליו בזמנים מהירים מאוד ואיפשר לתהליך העבודה להתבצע בקצב הנדרש מסביבת עבודה מורכבת זו. שימוש בגרסאות האנטרפרייז איפשר ללקוח יישום יכולות מתקדמות ועבודה מול מרכז התמיכה של חברת רדיס שליווה את הפרוייקט במקצועיות ובזמינות גבוהה. השילוב בין יכולות החברה והצוות הטכני בחטיבת התוכנה במלם תים, מאפשר ללקוחות המשתמשים בגרסאות האנטרפרייז קבלת מענה מקצועי ומהיר, כמו גם תמיכה ביכולות טכנולוגיות מתקדמות”.

אמיר לוי: “כחברה הצומחת בקצב הגבוה ביותר בתחום מסדי הנתונים, בחרנו בקבוצת מלם תים לקדם את המערכת שלנו, בהיותה חברת IT מובילה ובעלת ניסיון רב בפרויקטים עם מסדי נתונים מבוססי קוד פתוח עבור ארגונים גדולים”. עוד אומר לוי: “הגישה שאנחנו דוגלים בה, שעל פיה נמצא בסיס הנתונים כולו בזיכרון ולא על דיסק, כפי שמקובל ברוב בסיסי הנתונים האחרים בעולם, הולכת ותופסת תאוצה ועל פי התחזיות, תוך מספר שנים, רוב מסדי הנתונים יעברו לשיטה זו. אנו חלוצים בקונספט של בסיס נתונים פתוח, שמאפשר לכל אחד להוסיף למוצר קוד לפי צרכיו, דרך ממשק שנקרא ,Redis Modules המאפשר להתאים את המוצר לדרישות הספציפיות של כל ארגון. יותר ויותר ארגונים גדולים בעולם מאמצים את המתודולוגיות והכלים של הקוד הפתוח ואנו רוצים להיות שם עבורם וללוות אותם בתהליך שיתרום לאפקטיביות וליעילות התפעולית, כמו גם לשיתוף מידע מובנה ועידוד יצירתיות פנים ארגונית, אשר תשפיע בסופו של דבר גם על שורת הרווח”.

Be the first to comment