נעמה חשמונאי נבחרה לכהן כנשיאה לקדנציה נוספת באגודת האקטוארים

האסיפה השנתית בחרה ועד חדש לניהול האגודה וועדות ביקורת, אתיקה והכשרה

נעמה חשמונאי
נעמה חשמונאי

נעמה חשמונאי נבחרה לכהן כנשיאה לקדנציה נוספת באסיפה השנתית של אגודת האקטוארים בישראל. האסיפה בחרה לכהונה נוספת בוועד האגודה בנעמה חשמונאי וברומן ריידמן ובנוסף בחרה בעמנואל ברזק, דפנה קאופמן ואלון תמיר כחברי ועד האגודה.

לתפקיד ועדת ביקורת נבחרו: סטיבן קוסטין וג’פרי כהן.

לוועדת אתיקה נבחרו: דב רפאל, אבי בר-אור ואלן דובין.

ועדת ההכשרה בראשותו של עופר ברנדט מונתה לכהונה נוספת.

האסיפה התקיימה ביום ד’ בשבוע שעבר במרכז ההדרכה של מגדל. במהלך האסיפה סקרה הנשיאה חשמונאי את פעילות האגודה בשנה החולפת והציגה את היעדים המתוכננים לשנה הקרובה, ביניהם: קידום מקצוע האקטואריה, כנסים וסמינרים מקצועיים עם מומחים מהארץ ומהעולם, הקמת הוועדה לחקר התמותה, הקמת ועדת תקנים לאימוץ התקנים של אגודת האקטוארים הבינלאומית ועוד. עוד סקרה הנשיאה את פעילות ועדת ההכשרה ואת פעילות חברי האגודה בוועדות המקומיות והבינלאומיות.

הנשיאה הודתה לאיגוד חברות הביטוח והתאחדות חברות הביטוח על התמיכה בכנסים המקצועיים שקיימה האגודה וציינה גם את תמיכתן של חברות מובילות מהארץ ומחו”ל באירוע לציון 70 שנה לאגודה.

בנוסף עודכנו החברים בדבר השינויים הצפויים במערך ההכשרה החל משנת 2019. שינויים אלו, שייערכו בשיתוף המכון והפקולטה הבריטית לאקטואריה, ייושמו באורח הדרגתי בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת חיפה ומכון מגיד העוסקים בלימודי אקטואריה בישראל.

חתמה את האסיפה הרצאתה של עו”ד רוית ארבל, שותפה במשרד עמית פולק מטלון, בנושא הגבלים עסקיים.

 

 

Be the first to comment