נשיא לשכת סוכני הביטוח ליאור רוזנפלד: בישיבת המועצה הארצית האחרונה נחצו קווים אדומים

לדברי נשיא הלשכה, באגרת שנשלחה היום לסוכנים: אנו בימים מאתגרים ובמאבק תמידי על פרנסתנו, מעמדנו ופעילותנו. הייתכן שבמקום להתאחד ולעבוד כאיש אחד בלב אחד אנו נייצר אויבים מהבית?

נשיא לשכת סוכני הביטוח ליאור רוזנפלד. צילום: יח"צ
נשיא לשכת סוכני הביטוח ליאור רוזנפלד. צילום: יח"צ

“לא אתן לגורמים בעלי אינטרס לייצר מחנאות, אופוזיציה-קואליציה או כל מושג אחר המלמד על מאבקים פנימיים” – כך כתב ביום א’ נשיא לשכת סוכני הביטוח ליאור רוזנפלד לסוכני הביטוח – “ברור לכל אחת ואחד מאתנו כי על מנת לצלוח את האתגרים הרבים המסכנים את עתידנו, לא ייתכן כי נציב לעצמנו אתגרים מבית”.

בהתייחסות לישיבת המועצה הסוערת שנערכה בראשית השבוע שעבר כותב רוזנפלד: “בישיבת המועצה הארצית האחרונה נחצו קווים אדומים בהתנהלותם של מספר חברים, התנהלות בלתי סבירה אשר משרתת את הרוצים ברעתנו”.

רוזנפלד התייחס לפעילות הלשכה מאז בחירתו לנשיאות, ואמר: “לשכת סוכני הביטוח הינה לשכה חזקה המגובה בסיוע מארגונים מייצגים, מלובי פוליטי חזק, מקשרים איכותיים ומעשרות רבות מאד של מתנדבים, זו ההזדמנות להודות להם על פעילות לילות כימים שלא על מנת לקבל.

“בשלושת החודשים האחרונים אנו עובדים כיוזמים ולא רק כמגיבים, חידשנו מערכות יחסים עם היצרנים השונים, חיזקנו את כוחנו בכנסת והפכנו לגורם משפיע על תדמיתנו הציבורית בתקשורת, אך עם כל הפרגון לעשייה, זאת רק ההתחלה ואנו נכונים לקראת האתגרים בפתח והם לא מעטים”.

רוזנפלד: “אני קורא לכל חברי המועצה לגלות בגרות, אחריות, הבנה כי רק ביחד נעשה ונצליח”. רוזנפלד פנה לחברי הלשכה ואמר: “היו בטוחים כי אנו כאן בשבילכם על מנת לשמור על מקצוע סוכן הביטוח, פרנסתו, המשכיותו, הצלחתו והעצמתו”.

Be the first to comment