סאפ ונס מהדקות את שיתוף הפעולה:

מציעות חבילת ERP קלה ליישום ותפעול בענן לארגוני Mid-Market ולארגונים גדולים- S4/HANA בענן של NESS

רפי מנחם ראש תחום SME ו-OEM בסאפ ישראל

שתי השותפות הוותיקות – חברות SAP ישראל ו-NESS, השיקו חבילה מקיפה של ERP בענן, קלה ונוחה ליישום ותפעול על גבי פלטפורמת SAP S/4HANA. הלקוחות יקבלו בחבילת ה-S4/HANA בענן של נס את פתרון ה-ERP, כמו גם את מרכיבי הרישוי, היישום, התחזוקה, אירוח בענן ושירותי התמיכה על ידי מומחי חטיבת ה-SAP בנס וכל זאת בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש עם אפשרות מימון של הפרויקט.

SAP S/4HANA היא פלטפורמה עסקית דיגיטלית הנחשבת לדור הבא של חבילות היישומים העסקיים לניהול ארגוני ERP .SAP S/4HANA פועלת על פלטפורמת SAP HANA, המבוססת על טכנולוגית In-Memory עתירת הביצועים. פתרון SAP S/4HANA  מחבר בין אנשים, מכשירים, תהליכים עסקיים ורשתות עסקיות בזמן אמת, עובדה המסייעת לארגון לרתום לתועלתו את הפוטנציאל של כלכלת הרשת ולספק ללקוחותיו חוויה חדשה וערך גבוה יותר. העבודה בסביבת SAP S/4HANA  מאפשרת מחקר ואנליטיקות של נתונים לצרכי ייעול פנימי ושיפור השיווק ללקוחות. בנוסף, היא מאפשרת מעבר מה-ERP  המסורתי לעולמות ה-CRM  הענן והתוכנה כשירות (SaaS).

רפי מנחם ראש תחום SME  ו-OEM בסאפ ישראל:  “אני שמח על שיתוף הפעולה הייחודי עם נס, להצעת הפתרון S4/HANA בענן של נס. פתרון ה- ERP SAP S/4HANA הנו פתרון ה-ERP הטוב ביותר בעולם, בעל יכולות מתקדמות וחדשניות. הוא מאפשרת לארגון

רפי הופמן

לממש את הטרנספורמציה הדיגיטלית, בעולמות הלקוח, הספקים וההון האנושי בתוך הארגון. הוא מאפשר חיבוריות מובנת לחיישנים או רכיבים אחרים שהוטמעה בהם יכולת האינטרנט של הדברים (IOT), ובכך לייעל את תהליך הייצור, כמו גם לשפר את התחזוקה והשירות. מבחינת הלקוחות אין צורך בהשקעה ראשונית והתעסקות בניהול ותחזוקת המערכת עם צוות ייעודי לכך. הם זוכים לניהול של מערך המחשוב שלהם, זמינות שירות גבוהה, גמישות תפעולית ומחיר חודשי קבוע”.

רפי הופמן, מנהל חטיבת ה-SAP בנס: “נס, האינטגרטור לעולמות ה-ERP  בישראל ו-SAP , יצרנית

מערכת ה- ERP, משתפות פעולה זה שנים רבות וגאות להציע פתרון שלם וגמיש לארגונים בגודל בינוני ומעלה. אני בטוח שהפתרון החדש לעולמות ה-S/4 HANA  SAP יעניק פתרון עסקי חדשני ויעיל  לארגונים רבים אשר הטמיעו בעבר מערכות ERP שונות שאינן מעניקות מענה עסקי הולם לתהליכים העסקיים המהירים הנדרשים כיום. היכולת של נס להטמיע מערכות מסוג זה אצל לקוחות ממגזרים שונים הוכיחה עצמה כבר בעבר בקרב מאות ארגונים בזכות ההבנה העמוקה בתהליכי הליבה ובדרישות הלקוחות לקיצור טווחי זמן ,התייעלות וחיסכון”.

.

 

 

Be the first to comment