סגן החשכ"ל יריב נחמה מונה למנכ"ל ענבל

נחמה יפרוש מתפקידו לאחר 4.5 שנות כהונה, ויחליף בניהול חברת הביטוח הממשלתית את אבי דור, גם הוא בכיר לשעבר בחשב הכללי

יריב נחמה, המנכ"ל הנכנס של חברת הביטוח הממשלתית ענבל

סגן החשב הכללי לתשתיות ופרויקטים, יריב נחמה, פורש מתפקידו בתום כהונה בת ארבע שנים וחצי, וימונה לתפקיד מנכ"ל חברת הביטוח הממשלתית ענבל. [hide for="!logged"]

דירקטוריון ענבל, בראשות החשב הכללי באוצר, רוני חזקיהו, אישר בשבוע שעבר את מינויו של נחמה. הוא יחליף בענבל את אחד מקודמיו באגף החשכ"ל, אבי דור, שאף הוא שימש סגן בכיר לתשתיות ופרויקטים, ועבר באחרונה לניהול חברת ההפעלה של פרויקט כביש 6, דרך ארץ.

נחמה מילא שורה של תפקידים באגף, בהם חשב רשות המסים, מנהל חטיבת מערכות מידע וסגן בכיר לחטיבת הביטחון והמשרדים המנהליים. בשנים האחרונות הופקדה החשכ"לית היוצאת, מיכל עבאדי-בויאנג'ו, על ניהול מיזמי הזכיינות של המדינה בתחומי התחבורה והאנרגיה.

נחמה משאיר למחליפו בתפקיד, בין היתר, את הובלת מכרזי המדינה הגדולים להקמת הקווים הבאים של הרכבות הקלות בירושלים ובגוש דן, וכן את הקמת פרויקט הנתיבים המהירים בכניסות לתל אביב.

זרוע הייעוץ של אגף החשכ"ל בתחום מיזמי הזכיינות (P.P.P) יושבת בענבל, אף שהחברה הממשלתית מתמחה במתן שירותי ייעוץ וכיסוי ביטוחי.

מינויו של נחמה כפוף עוד לאישור הוועדה לבחינת מינויים בשירות הציבורי ולחתימת שר האוצר.

חזקיהו בירך על מינויו של נחמה ואמר כי "ניסיונו העשיר יתרום לקידום פעילות החברה, המשמשת ציר מרכזי בסיוע לעבודת משרדי הממשלה השונים".

[/hide][hide for="logged"]


אתר משאבים חסום בחלקו למשתמשים רשומים בלבד.ניתן להרשם לתקופת היכרות בחינם[ultimatemember form_id=1276].[/hide]

 

Be the first to comment

Leave a Reply