מגדל העניקה מלגות על שם טופז אבן חן לסטודנטיות וסטודנטים ממוצא אתיופי

במסגרת התכנית, לכל אחת ואחד שקיבלו מלגות מתלווה "מנטור" שהוא מנהל בכיר במגדל, אשר מסייע ומנחה את הסטודנט במהלך התואר האקדמי ואחריו

עופר אליהו, מנכ"ל מגדל וזאב אבן חן אביה של טופז נציגי מגדל והסטודנטים צילומים: איתי ששון

מגדל העניקה ביום א' השבוע מלגות לסטודנטיות ולסטודנטים ממוצא אתיופי על שם טופז אבן-חן קליין ז"ל, בטקס שנערך בבית מגדל בפתח תקווה. טופז, בת 29 במותה, נספתה באסון הכרמל, בהיותה חניכה בקורס קצינים בשב"ס. בנוסף, הייתה סטודנטית מצטיינת ולמדה לתואר שני במנהל עסקים במכללה למנהל. לאחר מותה עוטרה בעיטור המופת. חברת מגדל החלה בתכנית המלגות על שמה של טופז לפני שש שנים, כתרומה להנצחת דרכה.
[hide for="!logged"]

מהחברה נמסר, כי משנה לשנה הרחיבה החברה את התכנית והשנה הוענקו מלגות ל-10 סטודנטיות וסטודנטים, הלומדים לתואר ראשון במסלול האקדמי במכללה למנהל, שעל אף נקודת המוצא הקשה שלהם, רוצים להתקדם ולהצליח בתחומי התעסוקה השונים.

במסגרת התכנית, לכל אחת ואחד שקיבלו מלגות מתלווה "מנטור" שהוא מנהל בכיר במגדל, אשר מסייע ומנחה את הסטודנטית או הסטודנט במהלך התואר האקדמי ואחריו. את המלגות לסטודנטים העניקו יו"ר מגדל יוחנן דנינו, מנכ"ל מגדל עופר אליהו, נשיא המכללה למנהל פרופ' אשר טישלר, אביה של טופז זאב אבן חן, ועמית קליין, בעלה של טופז.

דנינו סיפר בטקס: "זכיתי להכיר את טופז באופן אישי, במהלך שירותה הצבאי. אני זוכר את החיוך, היופי והצניעות שאפיינו אותה. אין ראויה ממנה לפרויקט הזה, הקרוי על שמה. סיפרו לי שהסטודנטית הראשונה שקיבלה את המלגה, סיימה את התואר הראשון בראיית החשבון ועובדת היום במשרד מוביל, נשואה ואם לילד. היא לוותה על-ידי מנטור ממגדל, ערן צ'רנינסקי, מנהל חטיבת הכספים שלנו, והם שומרים על קשר עד היום. זוהי לדעתי התמצית של התכנית – לעזור בנקודת הפתיחה לחיים האמתיים".

ענת עופרי, מנהלת אחריות חברתית במגדל:  "אני שמחה וגאה שהתכנית שלנו התרחבה והתפתחה במשך השנים, לטובת מתן הזדמנויות לחיים טובים יותר, בעלי משמעות, כמו חייה של טופז".

[/hide]
[hide for="logged"]


אתר משאבים חסום בחלקו למשתמשים רשומים בלבד.
ניתן להרשם לקבלת כניסה מיידית ומלאה לתכני האתר
[ultimatemember form_id=1276].[/hide]

Be the first to comment

Leave a Reply