עו”ד רוני ליכטנשטיין-שני תמונה לסמנכ״ל באיילון ביטוח

תנהל את אגף מטה, תכנון ומשאבי אנוש. בתפקידה האחרון כיהנה כמנכ"ל פסגות השקעה בסוכנויות וסמנכ"ל פרויקטים אסטרטגיים בפסגות. אריק יוגב, מנכ"ל איילון ביטוח: ניסיונה הרב יסייע להוצאה לפועל של התוכנית האסטרטגית הרב-שנתית ופיתוח העולם הדיגיטלי

עו"ד רוני ליכטנשטיין-שני

עו”ד רוני ליכטנשטייןשני תמונה לסמנכ״ל, ראש אגף מטה, תכנון ומשאבי אנוש באיילון, והיא צפויה להיכנס לתפקידה בחודש אוגוסט השנה.

ליכטנשטיין-שני תחליף את יעקב אורנשטיין, שניהל בשנים האחרונות את אגף משאבי אנוש של איילון ופרש לגמלאות, ואת נבו גל שניהל את אגף המטה והתכנון ועבר לנהל את הפיתוח העסקי בחברת איסתא. המינוי כפוף לאישור דירקטוריון איילון ביטוח.

ליכטנשטיין-שני מגיעה לאיילון לאחר עשר שנים בפסגות בית השקעות. בתפקידה האחרון כיהנה כמנכ”ל פסגות השקעה בסוכנויות וסמנכ”ל פרויקטים אסטרטגיים בקבוצה. גיא אילוז, מנכ”ל פסגות ביטוח יחליף את רוני בתפקידה ויכהן במקביל גם כמנכ”ל פסגות השקעה בסוכנויות.

בנוסף, מכהנת ליכטנשטיין-שני כיו”ר הדירקטוריון של סוכנויות פרופיט ודוידוף, וכן כדירקטורית בסוכנויות היימן, נ.פ.א ועמיתים. בעבר הייתה דירקטורית בפסגות גמל ופסגות ביטוח, וכן כיהנה במגוון תפקידי ניהול בחברת הגמל.

במסגרת תפקידה כסמנכ”ל פרויקטים אסטרטגיים, תפקיד אותו מילאה בארבע השנים האחרונות, הובילה ליכטנשטיין-שני פרויקטים רחבי היקף, חוצי ארגון, בתחומי הביטוח והפיננסים.

אריק יוגב, מנכ״ל איילון ביטוח: ״אני שמח על הצטרפותה של רוני לשדרת הניהול של איילון. במסגרת תפקידה תנהל את אגף מטה, תכנון ומשאבי אנוש ותהיה אמונה על  שיפור תהליכים, בניית תכנית רווחה וטיפוח ההון האנושי, קידום תחום הדיגיטל והמשך יישום התכנית האסטרטגית הרב-שנתית של החברה. אין לי ספק שניסיונה הרב של רוני יתמוך בצורכי החברה וביעדיה העסקיים”.

Be the first to comment