קרן הפנסיה גילעד בחרה ב- Open Text כתשתית ארגונית לניהול המסמכים בארגון

את הפרויקט תבצע חברת מלם-תים, עלות הפרויקט המוערכת כמיליון שקל * קרן גילעד הצליחה להשיג עודף אקטוארי לכל אורך שנות פעילותה

יואב ערמוני - מנכל גילעד. צילום נדב כהן יונתן
יואב ערמוני - מנכל גילעד. צילום נדב כהן יונתן

גילעד – קרן גמלאות לעובדים דתיים, בחרה בקבוצת ה-IT מלם תים  להקמה, תחזוקה ותפעול פתרון ניהול מסמכים דיגיטלי, מבוסס על מערכת OpenText Content Management. זהו המוצר המוביל בתחום ה-ECM (ניהול תוכן ארגוני) לפי דוח גרטנר לשנת 2017. משך הפרויקט המתוכנן כחמישה חודשים.

קרן גילעד הוקמה בשנת 1959. ייחודה בכך שבמשך כל שנות פעילותה השכילה להשיג עודף אקטוארי. הונה הצבור בסוף שנת 2016 הוא כ-10 מיליארד שקל. כ- 500 מעסיקים מבטחים את עובדיהם בגילעד וביניהם: אוניברסיטת בר אילן, בנק המזרחי, מעונות אמונה, חברת פלאפון, קבוצת מוטורולה ישראל, קיבוצים, מכללות אקדמיות, מרכז ישיבות בני עקיבא ועוד.

חברת Open Text, שמלם תים היא נציגתה בישראל, מפתחת סוויטת פתרונות מהמתקדמים בעולם לניהול מסמכים התומכים באופן אינטגרלי בתהליכי העבודה בארגון וכן בכל מחזור החיים של פריט תוכן בארגון, החל מיצירתו, אחסונו, ניהולו, וכלה בארכוב הפריט לאורך זמן. המערכת מסייעת לנהל את המידע הלא מובנה, תוך חיסכון כספי, ייעול התפעול ואפשרות לשמר את התוכן הנדרש  על פי החוק.

לירון טבק מנהלת תחום ECM בחטיבת יישומים במלם תים
לירון טבק מנהלת תחום ECM בחטיבת יישומים במלם תים

יואב ערמוני – מנכ”ל גילעד: “בחרנו בפתרון המוביל של Open Text במטרה להביא לשיפור נגישות המידע והשקיפות מול לקוחותינו, כמו גם לשיפור וייעול תהליכי העבודה בחברה. המערכת תשמש כתשתית הארגונית של גילעד לניהול מסמכים, עם אינטגרציה למערכות התפעוליות ותעמוד בדרישות הרגולציה ודרישות אבטחת המידע”.

לירון טבק – מנהלת תחום ECM בקבוצת מלם תים: “Open Text תהווה פתרון כלל ארגוני לניהול מתקדם של המידע בחברת גילעד ותאפשר לה לבצע טרנספורמציה דיגיטלית, כולל פתרון חדר סריקה מרכזי. המערכת תייצר שקיפות מלאה בחברה, עם שיתוף ידע מקסימלי ותהווה מאגר מרכזי אחד שיאפשר לאתר את המסמכים בארגון באופן פשוט ומהיר וכך להביא לחיסכון משמעותי בזמני העבודה. בפרויקט תוטמע גרסה 16, הכוללת UI חדשני מבוסס HTML5”.

Be the first to comment