שמואל תורג’מן מונה למנכ”ל חברת קנט

תורג'מן: קנט נחשבת לאחת מחברות הביטוח המובילות בעולם בתחום נזקי הטבע בחקלאות והאתגר יהיה להמשיך להעניק לחקלאים את הביטוח המיטבי בעולם של חוסר ודאות ותנאי אקלים משתנים

שמואל תורג'מן

שמואל תורג’מן מונה למנכ”ל חברת הביטוח קנט – הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות, לאחר שעד לאחרונה כיהן כסמנכ”ל החברה. תורג’מן יחליף בתפקיד את דודי גינזבורג, מי שכיהן כמנכ”ל קנט במשך 21 שנים ויוצא כעת לגימלאות.

קנט, המציינת בימים אלה 50 שנות פעילות,  פועלת מ-1967 כחברת ביטוח ממשלתית עסקית בשותפות של המדינה עם ארגונים חקלאיים נוספים, ביניהם: התאחדות האיכרים, האיחוד החקלאי, מועצת הצמחים וארגוני מגדלים נוספים, ונחשבת בין המובילות בעולם המערבי במתן פתרונות ביטוחיים לענפי החקלאות השונים.

לתורג’מן, אגרונום בהשכלתו, ניסיון וידע רב בתחומי החקלאות השונים והביטוח בדגש על הערכת נזקים. הוא החל את דרכו המקצועית כמנהל ענפי החקלאות בקיבוץ משאבי שדה. בהמשך התמקד ביזמות חקלאית, בארץ ובחו”ל, ובין השאר ניהל פרויקט גדול של גידול תפוחי אדמה בקזחסטן.

תורג’מן מכהן כסמנכ”ל החברה מאז 1999 והוביל מהלכים של פיתוח עסקי ואסטרטגיה, ותכניות ביטוח מתקדמות בענפים המרכזיים ובכלל זה פירות וירקות, ענפי הלול והבקר. כמו כן הוביל תורג’מן שורת מהלכים מול משרדי הממשלה ומועצות הייצור והגידול החקלאיות ומול מבטחי המשנה הבינלאומיים, במקביל להטמעת תהליכים ונהלים שונים בחברה.

תורג’מן: “כבוד גדול הוא בשבילי להוביל את החברה בה גדלתי ובה מילאתי שורה ארוכה של תפקידים. למרות שהחקלאות קיימת משחר האנושות, בפועל מדובר באחד מענפי המשק המתקדמים והמתפתחים ביותר, וללא ספק אחד מהחשובים ביותר. אמשיך  להוביל את החברה ואדאג כי תהיה לאחת המתקדמות מסוגה בעולם.

“האתגר יהיה להמשיך להעניק לחקלאים את הביטוח המיטבי בעולם של חוסר ודאות ותנאי אקלים משתנים. בכוונתי לשים דגש על מספר תחומים ובכלל זה התאמת תכניות הביטוח השונות לשינויי האקלים ולצרכים המשתנים של החקלאים, שמירה על רמת שירות גבוהה ועל מקצועיות ללא פשרות. אני רואה את תפקידי ואת תפקיד קנט, לעשות ככל הניתן על מנת לאפשר לחקלאים הישראלים לבצע את עבודתם ולהיות הגב הכלכלי שמאפשר להם לעמוד בחוד החנית העולמית בתחום החקלאות”.

Be the first to comment