אבי שטרנשוס הוא המנכ”ל החדש של חברת הדירוג מידרוג

לשטרנשוס ניסיון רב שנים בשוק ההון והוא כיהן בעבר, בין היתר, כמנכ"ל יובנק וכמנהל תחום השקעות ביטוח וגמל במנורה מבטחים.

אבי שטנרשוס

אבי שטרנשוס, שכיהן בתפקידו האחרון כחבר הנהלה וראש המערך הפיננסי בבנק הבינלאומי, מונה לתפקיד מנכ”ל חברת הדירוג מידרוג מקבוצת Moody’s העולמית

דירקטוריון חברת דירוג האשראי מידרוג מקבוצת Moody’s העולמית, הודיע השבוע על מינויו של אבי שטרנשוס לתפקיד מנכ”ל החברה. שטרנשוס, בעל רקע עשיר בשוק ההון, כיהן במהלך השנים בשורת תפקידים בכירים, כאשר בתפקידו האחרון שימש כחבר הנהלה וראש המערך הפיננסי בבנק הבינלאומי והיה אמון על ניהול כלל הנכסים וההתחייבויות של הבנק, זאת לצד ניהול הנוסטרו ותיקי ההשקעות של הבנק בארץ ובחו”ל בהיקף מיליארדי שקלים.

שטרנשוס כיהן בעבר כמנכ”ל יובנק עד שמוזג באופן מלא לתוך הבנק הבינלאומי ולפני כן שימש כחבר הנהלה וראש החטיבה הפיננסית בבנק הבינלאומי. את ניסיונו הרב בשוק ההון צבר שטרנשוס עוד קודם בעת שהיה בתפקיד מנהל תחום השקעות ביטוח וגמל במנורה מבטחים וכיו”ר חברת קרנות הנאמנות של הקבוצה. במסגרת התפקידים היה אמון על ניהול השקעות בארץ ובחו”ל בהיקף נכסים של עשרות מיליארדי שקלים.

הבחירה בשטרנשוס, שיחליף את ערן היימר בתפקידו, מהווה צעד מהותי ביישום האסטרטגיה של החברה למינוי דמות בכירה בעלת ניסיון עשיר בשוק ההון, זאת במטרה להמשיך ולהרחיב את פעילות החברה באופן משמעותי.

יו”ר דירקטוריון מידרוג, דוד מילגרום, בירך ואמר: “שטרנשוס מביא עימו 25 שנות ניסיון בשוק ההון ואין ספק כי הניסיון הרב לצד יכולותיו הגבוהות של אבי, יסייעו לחברה לעמוד ביעדיה ולהמשיך להוביל בענף דירוגי האשראי.

Be the first to comment

Leave a Reply