אורי בן שמואל מונה לתפקיד מנהל לקוחות למגזר הביטחון ברד האט

צוות מגזר הבטחון ברד האט בניהולה של מיטל מר-חיים. מקדם את שיתוף הפעולה הטכנולוגי מול גורמי צבא ובטחון בישראל

אורי בן שמואל

אורי בן שמואל מונה לתפקיד מנהל לקוחות למגזר הביטחון ברד האט ישראל, הסניף המקומי של חברת פתרונות קוד פתוח המובילה בעולם בתחומי ענן, תוכנה, אחסון ווירטואליזציה.

צוות מגזר הביטחון ברד האט בניהולה של מיטל מר-חיים. מקדם את שיתוף הפעולה הטכנולוגי מול גורמי צבא ובטחון בישראל. אורי הצטרף לצוות על מנת להרחיב את הפעילות ולהדק את הקשרים בין הגורמים הרלוונטיים במגזר.

בארבע השנים האחרונות היה בן שמואל שותף להקמת והובלת הפעילות במגזר הביטחוני בסניף הישראלי של חברת ServiceNow האמריקאית, שמספקת מערכות לניהול יישומי שירותי IT. לפני כן היה מנהל מכירות באורקל ישראל במשך ארבע שנים, שלהן קדמו ארבע שנים במשלחת משרד הביטחון בניו יורק בתחום הרכש בעולמות הטכנולוגיה.

אורי בן שמואל הינו עורך דין בוגר בית הספר למשפטים במכללה למנהל בראשון לציון, והתמחה אצל השופט איתן אורנשטיין, כיום נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב.

לימור אפיק, מנהלת אזורית ישראל יוון וקפריסין בחברה, אמרה: “אני מברכת על הצטרפותו של אורי לצוות המכירות שלנו. את אורי אני מכירה היטב מעבודתנו המשותפת בחברת  ServiceNow, שאת פעילותה בישראל ניהלתי לפני שהצטרפתי לרד האט. אני משוכנעת שהוא יביא איתו לתפקיד הרבה מאוד ידע ויכולת התאמת פתרונות חדשניים לצורכי הלקוחות שלנו”.

אורי בן שמואל אמר: “אני שמח על הזכות להתחיל דרך חדשה בחברה חדשנית כמו רד האט, ולהיות חלק מצוות מנצח. אין לי ספק שיחד נצליח להביא קדמה טכנולוגית והישגים רבים במגזר הביטחון הישראלי”.

Be the first to comment

Leave a Reply