איילון בחרה במערך אחסון All-Flash של קמינריו

אלדד עומר, מנהל תשתיות המחשוב באיילון: בחרנו במערכת קמינריו מכיוון שהיא מספקת לנו ביצועים יציבים תחת כל סוג עומס. עם שיפור של כ-40% בביצועים אנו יכולים עתה לספק לעובדים ולסוכנים שלנו דוחות ושירותים מתקדמים ומהירים

אלדד עומר, מנהל תשתיות המחשוב באיילון. צילום: יח"צ
אלדד עומר, מנהל תשתיות המחשוב באיילון. צילום: יח"צ

איילון בחרה במערך אחסון All-Flash של קמינריו.

לאחר שצוות ה-IT של איילון בחן את הדור הבא של אחסון מבוסס פלאש (All Flash Array) כדי להבטיח ביצועים קבועים, ללא תלות בעומסי עבודה, הוא החליט לבחור במערך של קמינריו.

באיילון מציינים כי כחברת ביטוח גדולה הנמצאת בצמיחה, איילון חייבת לספק שירותי IT עם ביצועים גבוהים וקבועים לאלפי סוכנים עצמאיים ברחבי הארץ. יישומי בינה עסקית (BI) ותוכנה כשירות (SaaS) הן קריטיות במיוחד לפעילות החברה.

בקמינריו מציינים כי באיילון רצו פשטות ניהול ויכולת התרחבות גמישה. עם הבחירה במערך ה-All Flash, כעת יש לאיילון את הביצועים הנדרשים כדי להריץ ולפתח דוחות עסקיים בצורה מהירה משמעותית והכל ללא פגיעה בשאר היישומים בסביבת הייצור.

בנוסף, יש לאיילון את הגמישות להגדיל את נפח האחסון והביצועים באופן חלק וללא הפרעה לעבודה השוטפת, וזאת כדי לעמוד בדרישות העסקיות ובפיתוח השירותים הדיגיטליים של החברה. קמינריו ביצעה את העסקה וההטמעה עם חברת BeLocal כשותף עסקי.     

האתגר

איילון, המעסיקה כ-1,200 עובדים, פועלת במספר אתרים בישראל, כולל שלושה מרכזי נתונים התומכים בסביבות ייצור, התאוששות מאסון וארכיוני גיבוי. מוצרי הביטוח והפיננסים שלה נמכרים באמצעות אלפי סוכני ביטוח הפרוסים ברחבי המדינה. אופי הפעילות העסקית מחייב גם עמידה קפדנית ברגולציה ובדרישות אבטחת המידע. חשיבות זמינות המערכות ומהירות הגישה למידע העסקי ובמתן שירותים יעילים ומתקדמים לסוכני וללקוחות החברה הוא קריטי.

לאור האמור, צוות ה-IT של איילון החל לבחון את הדור האחרון של מערכות אחסון מבוססות Flash, המבטיחות ביצועים משופרים ותכונות מתקדמות.

אלדד עומר, מנהל תשתיות המחשוב באיילון: “ביצועים אמינים לאורך זמן וללא תלות בשאר משתני הסביבה היה הקריטריון המרכזי מבחינתנו. אסור שתהיה כל פגיעה בביצועים משום סיבה שהיא. מערכות פלאש רבות יכולות לתת ביצועים מהירים רוב הזמן. מניסיוננו, קמינריו מספקת ביצועים מהירים כל הזמן”.

באיילון מציינים כי לצוות ה-IT של החברה היה חזון ברור לגבי הדרישות מהדור הבא של אחסון בחברה, החל בדרישה להתחייבות לביצועים קבועים.

הצוות הכין תוכנית גדילה בנפחי אחסון ויצר תמונה מלאה לגבי פערי תפקודיות ביכולות במערכות הקיימות. הוא בחן מקרוב פתרונות של יצרנים מובילים אחרים בתוכם הפתרון של קמינריו, תוך כדי בדיקת ארגונים אחרים שלקחו פתרונות זהים או דומים וזאת על מנת להבין את חווית ההטמעה והעבודה השוטפת שלהם. היעד של הצוות היה ליצור תשתית יציבה עם ביצועים יציבים לאורך, שתהיה מוכנה לעתיד ללא כל הפתעות הנובעות מהוספת יישומים או שירותים חדשים על גבי התשתית ובפרט שירותים דיגיטליים מתקדמים.

הפתרון

“ישנן סיבות רבות מדוע למוצרים אחרים אין יכולת הבטחה לביצועים טובים כל הזמן. בחרנו במערכת קמינריו מכיוון שהיא מספקת לנו ביצועים יציבים תחת כל סוג עומס. עם שיפור של כ-40% בביצועים אנו יכולים עתה לספק לעובדים ולסוכנים שלנו דוחות ושירותים מתקדמים ומהירים”, כך לדברי עומר.

עוד לדבריו, “כשהשתמשנו בפתרון של יצרן מוביל אחר היו לנו מספר ממשקי ניהול נפרדים עבור ניהול האחסון וממשק ומוצר נוסף של המערכת לשכפול הנתונים לאתר הגיבוי. כעת יש לנו תצוגה ויזואלית אחת פשוטה, המספקת תמונה מלאה של המערכת ולא נדרשים מאתנו כישורי ניהול ותפעול מיוחדים של המערכת”.

מהירות שכפול המידע בין מרכז הנתונים הראשי והמרכזים המרוחקים השתפרה בכמעט 40% באמצעות רפלקציית Native של קמינריו ללא צורך בשימוש במוצרים נוספים.

ה-RPO קצר מאוד ועונה על דרישות העסק. תהליכים עתירי ביצועים ו-I/O, כולל אפליקציות בפיתוח עצמי שביצועיהן השתפרו ב-30% בממוצע. יכולות האבטחה השתפרו מאוד על ידי מימוש הצפנת המידע ברמת מערכת האחסון והמערכות יכולות לגדול בקלות כדי לתמוך גם ביישומים מתקדמים נוספים.

עמית גבע, סמנכ”ל מערכות המידע באיילון: “המסע הדיגיטלי של איילון יימשך, כאשר החברה תמשיך לפתח ולספק שירותים עסקיים מתקדמים הנתמכים על ידי הגמישות של מערכי All-Flash של קמינריו”.

Be the first to comment

Leave a Reply