בוגדים גם במעסיק: מחקר מעיד כי הבוגדים בבני זוג יהיו מעורבים יותר בהונאות במקום העבודה

החוקרים בדקו רשומות של קציני משטרה, יועצים כלכליים, פושעי צווארון לבן ומנהלים בכירים אשר השתמשו באתר ההיכרויות לנשואים ונשואות Ashley Madison

הקשר בין בגידה בקן המשפחתי למצגות שקר בעבודה

הבוגדים בבני הזוג  יהיו מעורבים יותר במצגות שיקריות ובהונאות של קולגות במקום העבודה. כך עולה מהמחקר “Personal Infidelity and Professional Conduct in 4 Settings” שפורסם לאחרונה ומצביע על כך שאנשים אשר בגדו בבני /בנות זוגם יהיו יותר מעורבים במצגות שקריות במקום העבודה.
החוקרים בדקו רשומות של קציני משטרה, יועצים כלכליים, פושעי צווארון לבן ומנהלים בכירים אשר השתמשו באתר ההיכרויות לנשואים ונשואות Ashley Madison. האתר נפרץ ב-2015 ופורסמו שמותיהם ונתוניהם של 36 מיליון משתמשים כולל מיליון משתמשים בתשלום בארה”ב. על פי נתוני המחקר, משתמשי האתר יהיו מעורבים פי 2 במצגות שקריות ובהונאה של שאר העובדים בחברה בה הם עובדים.  מחקר זה, שנערך על ידי ביה”ס לעסקים של אוניברסיטת טקסס, הוא הראשון מסוגו אשר מצא מתאם בין אי נאמנות והפעילות המקצועית. המחקר בדק 11,235 אנשים פרטיים שחולקו ל 4 קבוצות. החוקרים מצאו שאנשים עם היסטוריה של מצגות שקריות היו באופן משמעותי משתמשים של האתר .Ashley Madison תוצאות המחקר מצביעות שהתנהגות סקסואלית פועלת בהתאמה להתנהגות המקצועית.

Be the first to comment

Leave a Reply