בית ההשקעות מיטב דש אימץ את פתרון הקלאודביט לניהול ואוטומציה של בדיקות תוכנה

הפתרון יושם עבור אפליקציות הדיגיטל של מיטב דש, מלם תים היא החברה שהטמיעה את המערכת בבית ההשקעות. היקף הפרויקט בסך של מאות אלפי שקלים

נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה בתים. צילום יחצ
נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה בתים. צילום יחצ

בית ההשקעות מיטב דש אימץ את פתרון הקלאודביט (CloudBeat) לניהול ואוטומציה של בדיקות תוכנה בפרויקט שנאמד בהיקף של מאות אלפי שקלים. החברה שהייתה אחראית על ההטמעה הטכנולוגית היא מלם תים.
הפתרון יושם עבור אפליקציות הדיגיטל המתקדמות של בית ההשקעות ומאפשר לצוותי הפיתוח והבדיקות של החברה להריץ מאות בדיקות בצורה אוטומטית וחכמה. מיטב דש, אחד מבתי ההשקעות הגדולים במשק מנהל תיקי השקעות, קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, מוצרים מדדיים ומסחר עצמאי.
הפתרון של CloudBeat הינו מהפכני בתחום בדיקות האוטומציה. מדובר בפלטפורמת ניטור, המבוססת על מנגנון אוטומטי לבקרת איכות של האפליקציה, כולל בדיקות Regression ו-Sanity. הכלים של CloudBeat מאפשרים לגלות בעיות פונקציונאליות באופן אוטומטי, בעזרת מנגנון לבקרת שינויים פונקציונליים, שינוי ממשק משתמש, בקרת שגיאות ומדידה של ביצועי המערכת. ניתן לגלות בעיות אלו במסגרת של בדיקות בשלבי הפיתוח, גם בשלבי הייצור. זאת בעזרת תסריטים שמאפשרים לדמות פעילות משתמש ולגלות תקלות ייצור בצורה פרואקטיבית, בעזרת שימוש במכשירים אמיתיים.
אילנית חזן, מנהלת יישומים במיטב דש: “חברת מיטב דש מובילה בחזית הטכנולוגית ומציעה כלים טכנולוגיים רבים עבור לקוחותיה, כגון: טפסי הצטרפות והעברות, פעולות self service באזור האישי ועוד. מסיבה זו, ראינו חשיבות רבה בהכנסת אוטומציה לתחום הבדיקות. המערכת החדשה מסייעת לנו לכסות מספר רב יותר של תסריטי בדיקות ועל ידי כך לפנות את צוות הבודקים לתסריטי קצה. בנוסף לכך, אנו רואים תרומה חשובה של המערכת לרובד של זמינות תהליכי הייצור באתרי הדיגיטל שלנו, בכך שהיא מאפשרת לנו להגיע לאיכות תוצר גבוהה ביותר. זאת על ידי ביצוע בדיקה לתהליכים עיקריים ומהותיים בייצור באופן שוטף, תוך וידוא זמינות ועבודה מיטבית של התהליך עבור לקוחותינו. אני מיודעים לגבי כל בעיה או תקלה בזמן אמת, כך שאנו יכולים לטפל בה במהירות, עוד לפני שהלקוח נתקל בה”.

אילנית חזן: ראינו חשיבות רבה בהכנסת אוטומציה לתחום הבדיקות


מוסיפה חזן: “בחרנו בקלאודביט, חברת בוטיק המומחית בתחומה, עקב קלות היישום וההטמעה וכן לאור הקואופרטיביות מצד היצרן להתאמות הנדרשות. הפיילוט שערכנו לתהליך הוכיח כי המוצר והשירות הינם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, המתאימים בדיוק לאופי החברה ולצרכיה. החברה בחרה במלם תים ליישום הפתרון שלה, עקב ניסיונה הרב בפרויקטים מסוג זה וכן בזכות הידע והקשר המיוחד שלה עם הלקוח”.
נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה במלם תים: “יתרונות הפרויקט הם רבים וביניהם יכולת הלקוח לבדוק כל גרסה שיוצאת בצורה מהירה וממוכנת ובכך לקצר משמעותית את זמני העלייה של כל גרסה. עם כל אתגרי הדיגיטל ועשרות הפיתוחים החדשים של החברה, העומדת בחזית הטכנולוגיה, כלי זה מאפשר למיטב דש לספק ללקוחותיה פתרונות דיגיטל איכותיים ומקצועיים, התורמים באופן משמעותי לחוויית הלקוח ולפשטות התפעול עבורו”.

Be the first to comment

Leave a Reply