בית שמאי – בית הספר לפרקטיקה שמאית, יכשיר עובדי חברות לשמש כשמאי פנים ארגוני

הקורס נועד להכשיר כוח אדם קיים בקרב הארגון כשמאים וכמנהלי סיכונים ותביעות רכוש וחבויות, שיפעלו ליד ועם המחלקה המשפטית בארגון

חיים אטקין צילום יחצ
חיים אטקין צילום יחצ

בית שמאי – בית הספר לפרקטיקה שמאית של השמאי חיים אטקין משיק באוקטובר השנה את המחזור הראשון להכשרת עובדים מתוך ארגונים לשמש כשמאי פנים ארגוני. הלימודים יכשירו את הבוגרים כשמאים ומנהלי תביעות רכוש וחבויות ברשויות מקומיות, עיריות, תאגידי מים, חברות פרטיות וציבוריות ועוד.

אטקין מסביר, כי כל תביעה המוגשת לחברת הביטוח על ידי ארגון חייבת להיות מלווה גם על ידי איש מקצוע מתאים מתוך הארגון ומטעמו, עובד מקרב הארגון, שידאג לייצג את האינטרס של הארגון – “עובד שיוכשר לצורך כך על ידנו יבטיח חיסכון כספי ניכר וקבלת פיצוי ראוי ונכון לכיסוי הנזקים וההפסדים שהארגון ספג, כדי שהפעילות העסקית לא תופרע ולא תשבש”.

מדובר ב-12 מפגשים מהודקים מאוד בהם יקבלו נציגי הארגונים כלים לנהל נזקי רכוש וחבויות בארגון. בין המרצים יהיו בכירים בעבר ובהווה מענף הביטוח החקירות והמשפט.

“זיהיתי צורך זה לאורך השנים וכל ארגון חכם חייב שיהיה לו עובד כזה במערכת, בין אם זה מנהל האחזקה, מנהל הנכסים, מנהל אדמיניסטרטיבי או יועמ”ש של הארגון”, אומר אטקין.

הלימודים וההכשרות יתקיימו תחת המותג של בית הספר ובוגריו יתקבלו כחברים בבית שמאי.

בין השאר ילמדו בקורס ניהול נכון של משברים בארגון, כיצד עורכים ומגישים דרישה כספית, כיצד אוספים הצעות מחיר, כיצד בונים כתב כמויות נכון ומהם ההוצאות הנזקים וההפסדים שהביטוח צריך וחייב לכסותם.

הקורס נועד להכשיר כוח אדם קיים בקרב הארגון כשמאי, כמנהל סיכונים ותביעות רכוש וחבויות, שיפעל ליד ועם המחלקה המשפטית בארגון.

לבוגרים תינתן תעודת הסמכה כשמאי רכוש וחקלאות וכרטיס שמאי מוסמך ו/או שמאי פנים ארגוני.

Be the first to comment

Leave a Reply