בסימן “360”: מגדל ערכה את כנס המעסיקים השנתי

הכנס התמקד במעטפת שמעניקה החברה למעסיק ועובדיו בכל רגע במעגל החיים, למעלה מ-800 מקבלי החלטות מארגונים שונים לקחו חלק באירוע

כנס המעסיקים השנתי של מגדל התקיים לאחרונה בהשתתפות מקבלי החלטות בכירים במשק הישראלי ובהנחייתה של אשת התקשורת לינוי בר גפן, באולם האירועים לאגו בראשון לציון.

נמסר כי הכנס עמד השנה בסימן “360”, המבטא את הליווי שמעניקה מגדל למעסיק ועובדיו בכל רגע במעגל החיים ומספקת להם מעטפת שירות מלאה. השתתפו בו מנהלי כספים, חשבי שכר, מנהלי משאבי אנוש, ראשי ועדים וכן נוספים ממגוון גופים ביניהם, אוניברסיטאות, רשויות מקומיות, בתי חולים, חברות ציבוריות ועוד.

ניר סוסי, מנהל מרחב מעסיקים ולקוחות, דיבר על החזרה לעידן אי הוודאות – כיצד כדאי להיערך כלכלית אל המחר ולבנות אי של יציבות בעולם של שינויים וקידמה.

אפי סנדרוב, מנכ”ל מגדל מקפת, ערך דו שיח עם בר גפן וסיפר על השינוי הגדול שבוצע בשנה החולפת: ביטול הסכמי ברירות המחדל, וסיפר כיצד נערכה מגדל מקפת לקראתו ומה קרה וקורה מאז מבחינת צמיחת החברה, החידושים והשיפורים למעסיק ולעובדיו.

ליאור רביב, מנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה, סיפר על מעטפת השירותים שמגדל מציעה בהתאמה מרבית למעסיק ולעובדיו, ועל המוצרים המובילים בענף שמגדל מציעה ללקוחותיה.

בחלק השני של היום התקיים פאנל מקצועי שעסק בסוגייה האם לגיטימי או לא למכור מוצרים משלימים לפנסיה בבית המעסיק. בפאנל השתתפו, עוזי ידיד, מנהל אגף השכר והתשלומים בחברת פלאפון, עו”ד אייל ידין, סמנכ”ל פיתוח עסקי והפצה במגדל ומומחה בדיני עבודה ואבי ברוק, מומחה בתכנון פרישה ואחראי על הפן המקצועי של מחלקת הפרישה במגדל.

את החלק האומנותי של הערב הוביל הסטנדאפיסט אבי נוסבאום. נמסר כי על ההפקה ניצחו נציגי מרחב מעסיקים ולקוחות לצד חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה.

Be the first to comment

Leave a Reply