גילי לבקוביץ מונה למנהל מכירות מקצועי של פתרון SAP Business ByDesign ב-SAP ישראל

גילי לבקוביץ . צילום: רוני פרל
גילי לבקוביץ . צילום: רוני פרל

גילי לבקוביץ (35) מונה למנהל מכירות מקצועי של פתרון SAP Business ByDesign, ב-SAP ישראל. תחת אחריותו מונחת החדרת המוצר החדשני וקידומו בשוק הישראלי, בשיתוף פעולה עם השותפים העסקיים של SAP ישראל. פתרון SAP Business ByDesign, שהושק לאחרונה בישראל, הוא פתרון ERP בענן שפותח על ידי SAP ופועל כולו בענן, המותאם עבור הצרכים הייחודיים לארגונים קטנים ובינוניים.

לבקוביץ הצטרף לשורות SAP ישראל לאחרונה, לאחר שבארבע השנים האחרונות היה מנהל פרקטיקת ה-ERP במחלקת יעוץ מערכות מידע בפירמת ראיית החשבון והייעוץ KPMG סומך חייקין. לפני כן היה מנתח עסקי, מיישם SAP ומנהל פרויקטי ERP שונים בארץ ובעולם בחברת SIEMENS ישראל ובהמשך בחברת SIEMENS אוסטריה, כחלק מצוות גלובלי התומך בכ-20 מדינות במרכז ומזרח אירופה.

גדי רחלזון, סמנכ”ל מכירות General Business ב-SAP ישראל, אמר: “פתרונות ERP בענן הפכו להכרח עבור כל חברה עסקית בצמיחה מהירה. חברת SAP בוחרת בקפידה את אנשי המקצוע שיובילו את מהפכת הענן בשוק הישראלי, וגילי מביא איתו את הניסיון הנדרש על מנת להוביל היבטים עסקיים של השקת מוצר חדש ולהוות יועץ מהימן ללקוחות SAP Business ByDesign בישראל”.

Be the first to comment

Leave a Reply