דירקטוריון מגדל אישר את מינויו של דורון ספיר למנכ”ל מגדל ביטוח

מדובר בקדנציה השנייה של ספיר במגדל. בין השנים 2013-2010 כיהן כמשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת המטה במגדל. ב-5 השנים האחרונות כיהן ספיר כמנכ"ל כאל ודיינרס

דורון ספיר צילום סיון פרג'
דורון ספיר צילום סיון פרג'

בתמונה: דורון ספיר, אושר מינויו למנכ”ל מגדל ביטוח צילום: סיון פרג’

דירקטוריון מגדל אישר היום (ג’) את מינויו של דורון ספיר כמנכ”ל מגדל ביטוח. ספיר יחליף בתפקידו את עופר אליהו, שכיהן בתפקיד בארבע וחצי השנים האחרונות והודיע על כוונתו לפרוש בחודש נובמבר האחרון.

בהודעת החברה נמסר כי חברי דירקטוריון מגדל ביטוח ביקשו להודות למנכ”ל היוצא, עופר אליהו, וציינו: “עופר אליהו הוביל את מגדל בתקופה מאתגרת ומורכבת במיוחד, תוך בניית התשתיות המקצועיות, התפעוליות והטכנולוגיות להמשך צמיחתה העסקית של החברה במציאות המשתנה. תרומתו הרבה ניכרה, בין השאר, ביצירת תפיסת שירות רב-ערוצית, לרבות כלים ואמצעים דיגיטליים מתקדמים, העומדים כיום לרשות סוכני הביטוח והלקוחות, בגיוון תמהיל תחומי הליבה של החברה ומנועי צמיחתה העסקיים, בחיזוק איתנותה הפיננסית של החברה לנוכח הוראות הרגולציה החדשות ועד להתאמת מבנה פעילות החברה למגוון היעדים העומדים לפתחה, תוך חתירה מתמדת להתייעלות ולמצוינות. השקעתו העצומה להצלחת מגדל ולביסוס מעמדה כחברת הביטוח המובילה והגדולה בישראל בהיקף הנכסים המנוהלים, ראויה לכל שבח ואנו מאחלים לו הצלחה רבה בהמשך דרכו”.

ספיר כיהן  ב-5 השנים האחרונות כמנכ”ל כאל ודיינרס, ויסיים תקופת כהונה מוצלחת, בה הוביל את החברה להישגים מרשימים בעולם האשראי והמימון.

מדובר בקדנציה השנייה של ספיר במגדל. בין השנים 2013-2010 כיהן כמשנה למנכ”ל ומנהל חטיבת המטה במגדל. לפני כן, כיהן בשורה של תפקידי ניהול בכירים בתעשיית הפיננסיים והטכנולוגיה כמנכ”ל טלדור מערכות מחשבים (2006-2009), מנכ”ל ISS  ישראל (2001-2006), משנה למנכ”ל קבוצת השמירה ותפקידים נוספים.

דורון ספיר מסר: “אני מבקש להודות לשלמה אליהו, בעלי קבוצת מגדל, ליוחנן דנינו, יו”ר דירקטוריון היוצא, ועודד שריג היו”ר הנכנס, ולחברי דירקטוריון החברה על האמון שנתנו בי במסגרת תפקידי החדש. אני גאה מאוד לחזור לחברת הביטוח והפיננסים המובילה והגדולה בישראל. יחד עם העובדים והמנהלים המצוינים של החברה נפעל למצות את הפוטנציאל העסקי האדיר הקיים בפעילות החברה ולתת את המענה המיטבי לאתגרים הטמונים בסביבה העסקית התחרותית”.

אישור מינויו של דורון ספיר למנכ”ל מגדל ביטוח כפוף לאישור הממונה על רשות שוק ההון והביטוח. לוחות הזמנים יקבעו עם קבלת האישורים הנדרשים.

 

Be the first to comment

Leave a Reply