הוקם פורום משתמשי NetSuite בישראל

הפורום הוקם בשיתוף משתמשי מערכת ה-ERP של NetSuite בישראל, כפלטפורמה לשיתוף ידע וסיוע הדדי בין המשתמשים במטרה לשפר את עבודתם

הנהלת הפורום. מימין: איל גרייפנר – מנכ"ל משותף נטקלאוד, ג'ני חלץ – סמנכ"ל פיתוח עסקי וראש תחום ERP, ערן ויזל – VP finance Ironsource, אבי קולרן – מנכ"ל סטרימוור, דליה דינאי חשבת בחברת samange, הילה כהן סמנכ"ל תפעול וראש תחום ERP צילום: יח"צ

לאור ההצלחה של מערכת ה-ERP בענן נטסוויט (NetSuite) והמספר הגדול של הארגונים והעסקים המשתמשים במערכת בישראל, הקימו המשתמשים את פורום NetSuite בישראל – Israeli NetSuite user group- ILNUG.

הפורום פועל בחסות חברת  נטקלאוד, הנציגה הרשמית של נטסוויט בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר. ב-Israeli NetSuite user group חברים מאות משתמשים ממגוון לקוחות המערכת בישראל. התהליך להקמתו התרחש בחודשים האחרונים, כאשר ברקע עומדת רכישתה של נטסוויט על-ידי אורקל תמורת 9.3 מיליארד דולרים במזומן – הרכישה השנייה בגודלה מבין יותר מ-100 הרכישות של ענקית ה-IT.

מטרת הפורום ליצור פלטפורמה לשיתוף מידע וידע, העלאת שאלות, מתן תשובות וסיוע הדדי בין כל משתמשי נטסוויט בישראל, על מנת ללמוד מניסיונם של אחרים וכך לשפר ולמנף את עבודתם עם פתרונות החברה. הצורך והרצון בפורום עלה על ידי נטקלאוד ומספר משתמשים נוספים בישראל, שהתנדבו לייסד ונהל אותו, תוך ליווי מקצועי של נטקלאוד.

במפגש הראשון שנערך בכפר המכביה השתתפו עשרות ממשתמשי נטסוויט בישראל, ביניהם נציגים מהחברות Imperva, Ironsource, SimilarWeb, Perion, ו-Zerto. בכנס הוצגו מטרות הפורום, כאשר במקביל הרצתה הילה כהן, ראש תחום פיננסי בנטקלאוד , על השיפורים בלוקליזציה הישראלית, טיפול בערך מוסף איחוד עוסקים, שיפורים בקבצי מסב, תשלומים לבנקים ועוד. ג’ני חלץ, ראש תחום לוגיסטי בנטקלאוד , הרצתה  על השיפורים בגרסאות האחרונות של המוצר, כולל  סקירה על הרחבות של סגמנטים במערכת, שיפורים בעולם הלוגיסטי ועוד.

בכוונת הפורום לקיים מספר מפגשים בשנה, כאשר במקביל פועל פורום וירטואלי בלינקדין, שבא לתת מענה על אותן מטרות ולקיים אינטראקציה שוטפת בין משתתפי הפורום.

בין המתנדבים שמהווים את הנהלת הפורום יחד עם נציגים מנטקלאוד: אבי קולרן, מנכ”ל סטרימוור – יו”ר הפורום, ערן ויזל – VP Finance  של Ironsource, ודליה דינאי – חשבת samange.

קולרן, יו”ר הפורום, אמר: “סטרימוור סייעה למספר רב של חברות בישראל בבחירת NetSuite כמערכת ה-ERP וה-CRM שלהם. שמחתי מאד שהרעיון להקמת הפורום הועלה גם על ידי משתמשים וגם על ידי נטקלאוד.  באמצעות התמיכה המשותפת של חבריי בהנהלת הפורום ונטקלאוד , הצלחנו להקים את הפורום ולהוציא לפועל את הכנס הראשון”.

דינאי, חברה בהנהלת הפורום, אמרה: “אני שמחה להשתתף בניהול הפורום ומקווה שנצליח להביא להרחבת פעילותו, כדי שישמש במה לשיתוף התובנות שיש לכל המשתמשים מהשימוש במערכת, ויתרום לכולנו לשימוש יעיל יותר בנטסוויט ומיצוי היכולות שלה”.

אייל גרייפנר, מנכ”ל משותף בנטקלאוד, אמר: “אם יש משתמש שעשה פרויקט מוצלח, הפורום הוא הבמה שלו לשתף את הצלחתו עם כל משתמשי נטסוויט בישראל. הרעיון העומד מאחורי הפורום הוא לקיים דיונים, ובעזרתם ללמוד ולהשתפר מהניסיון של אחרים. כנציגים  של נסטוויט בישראל, הרגשנו שזו חובתנו להקים ביחד עם המשתמשים את הפורום הזה כאן בארץ”.

Be the first to comment

Leave a Reply