מטריקס הצטרפה למועדון השותפים של מיקרוסופט העולמית

למועדון, Inner Circle for Microsoft Dynamics, מתקבלות מספר מצומצם מאוד של שותפות עסקיות של מיקרוסופט מכלל השותפים שלה ברחבי העולם בתחום ה-Dynamics

אלכס לויטין. צילום: עידן גרוס
אלכס לויטין. צילום: עידן גרוס

יחידת יישומי דיינמיקס של מטריקס, המתמחה במתן שירותים ופתרונות לחברות וארגונים על בסיס פלטפורמת Dynamics של מיקרוסופט, נבחרה על ידי מיקרוסופט העולמית להצטרף למועדון השותפים שלה – Inner Circle for Microsoft Dynamics לשנים 2018-2019.

למועדון מתקבלות מספר מצומצם מאוד של שותפות עסקיות של מיקרוסופט מכלל השותפים שלה ברחבי העולם בתחום ה-Dynamics. על מנת להתקבל למועדון יש להציג ביצועים עסקיים וטכנולוגיים גבוהים אותן בוחנת מיקרוסופט. הביצועים כוללים עמידה ביעדים עסקיים, שביעות רצון גבוהה של הלקוחות ורמה טכנולוגית גבוהה שבאה לידי ביטוי בביצוע פרויקטים בחזית הטכנולוגיה.

יחידת הדיינמיקס במטריקס, הנמנית על השותפים העסקיים המובילים של מיקרוסופט לאורך השנים, זכתה וביצעה השנה מספר רב של פרויקטים גדולים בתחום ביניהם: בית ההשקעות פסגות, מכבי שירותי בריאות, HP, משרדי ממשלה רבים ועוד. לפי חברת המחקר STKI, מטריקס הנה הגוף המוביל בישראל בשירותי ויישומי CRM זו השנה העשירית ברציפות.

לדברי אלכס לויטין, מנהל יחידת יישומי דיינמיקס במטריקס: “אנו גאים ושמחים להיות בנבחרת השותפים העסקיים המובילים והמצטיינים של מיקרוסופט ברחבי העולם. החברות במועדון מבטאת את הידע, היכולות והניסיון הרב שלנו בתחום והינה המשך ישיר למשאבים רבים שאנו משקיעים בפרויקטים (לרבות אימוץ מתודלוגיות Surestep  לניהול פרויקטים) ובשירותים שאנו מספקים לחברות וארגונים בישראל בתחום זה, תוך הקפדה על שביעות רצון הלקוחות, עמידה ביעדים עסקיים וטכנולוגיים וקשר חזק ואיכותי עם מיקרוסופט כשותף מוביל”.

איתי אהרונוב, מנהל תחום Dynamics 365 במיקרוסופט ישראל: “מיקרוסופט מברכת על בחירתה של מטריקס למועדון השותפים – Inner Circle for Microsoft Dynamics לשנים 2018-2019. ביצועיה היוצאים מן הכלל של מטריקס מיקמו אותה בקבוצת העלית של שותפות מיקרוסופט מכל רחבי העולם ואנחנו מודים לה על המחוייבות העמוקה ללקוחותיה ולהצטיינות עסקית. פעילותה של מטריקס תורמת רבות לקידום ישומיי Dynamics ולשילובם במגזרי המשק השונים, תוך מתן פתרונות מקיפים ושלמים למגוון צרכי הלקוחות”.

 

Be the first to comment

Leave a Reply