הפורום הישראלי לתפעול ולניהול שרשרת אספקה: “עשייה חזקה, עורף חזק, ושגרה בחירום אינן קלישאות”

600 מנהלים בכירים השתתפו בוועידה ה-19 לחברות המובילות במשק של הפורום הישראלי לתפעול ולניהול שרשרת אספקה

יורם קריבין, סיגל ג'ורג'ביץ', קובי בן משה, עידן זו ארץ, עמוס גבאי

600 מנהלים בכירים השתתפו בוועידה ה-19 לחברות המובילות במשק של הפורום הישראלי לתפעול ולניהול שרשרת אספקה. במסגרת נוהלו מושבים מקצועיים על ידי מומחים ודמויות מפתח בתחום התפעול ושרשרת האספקה מהחברות המובילות בתעשייה מישראל ומחו”ל.

אלוף איציק תורג’מן: לצה”ל יש למעלה מ-1,400 משימות ביום

הוועידה עסקה במהפכה התעשייתית המתפתחת בקצב אקספוננציאלי, כאשר נבחנו פתרונות לדרכי ההתמודדות עם שלושת הממדים – אנשים, תהליכים וטכנולוגיה, במטרה לסייע למנהלים להתקדם מנקודה A לנקודה B באמצעות כלים פרקטיים המצויים לרשותם בשוק. בנוסף, הכנס עסק במודלים עסקיים חדשים ומעוררי השראה וכן הוצגו סיפורים של חברות שעברו טרנספורמציה דיגיטלית בתפעול ובשרשרת האספקה. במהלך הוועידה הוענק אות הוקרה ליורם קריבין, שבעברו היה סמנכ”ל בכיר ב-  Indigo HP, אשר פעל ופועל לקידום התעשייה בישראל, והביא להישגים משמעותיים של צמיחה ורווחיות באמצעות יכולות תפעול מצטיין.

דוברי כנס רבים התייחסו לעובדה כי האירוע התקיים על רקע המצב הביטחוני המתוח ששרר בישראל לאחרונה. ביניהם יו”ר הכנס עידן זו-ארץ, מנכ”ל רב בריח, שציין כי “תעשייה חזקה, עורף חזק, ושגרה בחירום אלו אינן קלישאות”, והסביר עד כמה חשוב לערוך את הועידה דווקא בתקופה כזאת. סיגל ג’ורגביץ, מנכ”לית הפורום הישראלי לתפעול ולניהול שרשרת אספקה, הוסיפה ואמרה: ”אני גאה ורואה בכך זכות גדולה שהוועידה ה-19 של הפורום הישראלי לתפעול ולניהול שרשרת אספקה התקיימה, חרף המצב הביטחוני, ועל כך אני מודה לכל באי הכנס”.

הפורום הישראלי לתפעול ולניהול שרשרת אספקה

בנוסף אליהם, נכח באירוע האלוף איציק תורג’מן, ראש אט”ל, שהגיע היישר מישיבה ביטחונית ישר לבימת הכנס ואמר למשתתפים כי “העולם שקוף ובטוח, לצה”ל יש למעלה מ-1,400 משימות ביום”. האלוף הציג את הממשקים ההדוקים בין צה”ל למשק האזרחי ואת כוחו של הצבא ועוצמתו הביטחונית והטכנולוגית בעידן הדיגיטלי והמאתגר שאנו נמצאים בו.

קובי בן משה, מנכ”ל AVIV AMCG מבית מטריקס אמר: “הוועידה סיפקה הזדמנות ייחודית למנהלים בתחום לקבל תמונת מצב על הכיוון בו צועדת התעשייה הישראלית וכן להחליף דעות וללמוד מניסיונם של הקולגות שלהם, על מנת לצלוח את האתגרים השונים העומדים בפניהם בתחום”.

Be the first to comment

Leave a Reply