הפניקס השיקה פורטל חדשני כחלק מההיערכות לתקנות תשלומים

הפורטל נועד להסדיר את אופן הדיווח על הפקדות פנסיוניות של עובדים להפניקס. הפורטל נגיש בכל זמן ומכל מקום ומאפשר הפקת דוחות באופן עצמאי ומהיר

ניס אגמון סמנכ"ל בכיר ומנהל השרות בהפניקס
ניס אגמון סמנכ"ל בכיר ומנהל השרות בהפניקס

הפניקס השיקה החודש פורטל חדשני וייחודי לשימוש מעסיקים, סוכנים ומתפעלים על מנת להסדיר את אופן הדיווח על הפקדות פנסיוניות של עובדים להפניקס. מהחברה נמסר כי “הפורטל הינו כלי משמעותי בעבודה היום יומית כחלק מההערכות הכוללת לתקנות התשלומים החדשות”.

באמצעות הפורטל, שפותח בליווי ניר וטנר מנכ”ל PROWAY, ניתן לדווח למערכת FNXPAY החדשה של הפניקס קבצי גבייה ולקבל היזונים חוזרים ישירות לאותו המקום באופן ידידותי וברור למעסיק. הפורטל מאפשר הפקת דוחות והוצאת אישורים באופן עצמאי, טעינת קבצי גבייה, קבלת היזונים חוזרים, צפייה בנתוני הפקדות גם מחודשים קודמים, הצגת נתונים ודיווחים כולל כספים “במעבר” וכן אפשרות להמרת הנתונים ל-PDF ואקסל.  ההרשמה לפורטל מהירה והשירות זמין בכל מקום ובכל עת.

ניס אגמון סמנכ”ל בכיר ומנהל השירות בהפניקס מסר כי: “לפורטל תצוגה קלה לשימוש אך הוא נבנה בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת למעסיק הפקת אישורים, קבלת מידע מפורט על חשבונות העובדים באפיקי החיסכון הפנסיוני השונים, הוצאת דו”חות וקבלת מידע ישירות מהמשרד בצורה פשוטה. זו היא רק פעימה ראשונה באסטרטגיה ארוכת טווח של הפניקס לשדרג את הפורטל. בעקבות למידה יסודית של הצרכים העסקיים של מעסיקי הפניקס ומתפעליהם התוצרים הבאים נבנים בימים אלו ויבואו לידי ביטוי בפורטל במהלך 2018”.

Be the first to comment

Leave a Reply