חודש ירוק בקרנות הפנסיה: מנורה מבטחים מובילה עם תשואה של כ-1.8% במסלול צעירים

במקום השני נמצאות הקרנות של הלמן אלדובי ומיטב דש עם תשואה של כ-1.5% בחודש יולי. הקרן של פסגות מובילה במסלול מבוגרים עם תשואה של 1.5%

תמונת אילוסטרציה
תמונת אילוסטרציה

חודש יולי בבורסה התאפיין במגמת שערים מעורבת. מדד ת”א 35 עלה ב-4.1% ומדד ת”א-90 עלה בפחות מחצי אחוז. מנגד מדדי ת”א-SME60 ות”א-צמיחה ירדו ב-4.0% וב-1.9% בהתאמה. בניגוד למגמה המעורבת במדדי המניות בתל אביב, קרנות הפנסיה רשמו תשואות חיוביות גבוהות בחודש יולי.

 

מסלול צעירים

 

מנורה מבטחים רשמה את התשואה הגבוהה ביותר בשיעור של 1.77% ורושמת תשואה של כ-3.5% מתחילת החודש. במקום השני נמצאות הקרנות של פסגות, הראלהלמן אלדובי ומיטב דש עם תשואה של כ-1.5% בחודש יולי. מתחילת השנה הקרן של הלמן אלדובי הניבה תשואה של 3% והקרן של מיטב דש הניבה תשואה של כ-3.1%. במקום הרביעי נמצאת הפניקס עם תשואה של 1.5% בחודש יולי ותשואה של כ-3.8% מתחילת השנה.

קרן הפנסיה של אלטשולר שחם הניבה תשואה של 1.3% החודש, התשואה הנמוכה ביותר מבין הקרנות. בחתך של שנה לאחור, קרן זו עדיין מציגה את התשואה הגבוהה ביותר, עם עלייה של 8.6%. שנייה לה היא הקרן של מנורה מבטחים עם תשואה של 8.25%.

בהסתכלות ארוכת טווח, הקרן של הפניקס מובילה עם תשואה של 18.3% ו-39.1% בשלוש וחמש שנים האחרונות בהתאמה.

 

מסלול מבוגרים

 

במסלול מבוגרים של בני 50 עד 60, הקרן של פסגות מובילה עם תשואה של 1.5% בחודש יולי. מנורה מבטחים היא בעלת התשואה השנייה בגובהה ביותר בשיעור של 1.46%. מתחילת השנה הקרן הניבה תשואה של 3.6%. לאחר מכן – הקרן של הראל והלמן אלדובי עם תשואה של כ-1.3%. מתחילת השנה הקרן של הראל הניבה תשואה של 3.1% והקרן של הלמן אלדובי עלתה 2.5%.

בהסתכלות ארוכת טווח, הקרן של הראל מובילה עם תשואה של 16.3% ו-37.5% בשלוש וחמש שנים האחרונות בהתאמה.

 

תשואת חודש יולי של קרנות הפנסיה במסלול צעירים

תשואות קרנות הפנסיה לחודש יולי
תשואות קרנות הפנסיה לחודש יולי

תשואת חודש יולי של קרנות הפנסיה במסלול מבוגרים

Be the first to comment

Leave a Reply