יהודה בן אסאייג יתמנה למנכ”ל מנורה מבטחים ביטוח

מוטי רוזן הודיע בשבוע שעבר ליו"ר החברה ארי קלמן ולדירקטוריון על רצונו לפרוש. המינוי יכנס לתוקפו ב-1 בספטמבר. כיום משמש בן אסייג כמנכ"ל קרן הפנסיה של מנורה מבטחים

יהודה בן אסאייג מנכל מנורה מבטחים הנכנס

יהודה בן אסאייג, המשמש כמנכ”ל קרן הפנסיה של מנורה מבטחים, יתמנה למנכ”ל מנורה מבטחים ביטוח במקומו של מוטי רוזן, שהודיע בשבוע שעבר ליו”ר החברה ארי קלמן ולדירקטוריון על רצונו לפרוש מתפקידו. המינוי ייכנס לתוקפו ב-1 בספטמבר.

בן אסאייג הצטרף לקבוצה לפני 12 שנים, בהן כיהן כמשנה למנכ”ל מנורה מבטחים ביטוח וכשש שנים מנכ”ל חברת הפנסיה והגמל של הקבוצה. תחום הפנסיה בחברה הוא החזק ביותר – נתח שוק של 34% וסכומים מנוהלים בסך 94 מיליארד שקל. לא נקבע עדיין מי יחליף את בן אסאייג בתפקידו הנוכחי.

מוטי רוזן שימש שבע שנים כמנכ”ל, כאשר לפני כן שימש במשך תשע שנים כמנכ”ל הראל.

רוזן כתב לעובדי החברה: “הבוקר הודעתי לדירקטוריון מנורה מבטחים ביטוח על החלטתי לסיים את עבודתי כמנכ”ל וכחבר דירקטוריון בחברות שונות בקבוצה ומטעמה… במהלך שבע שנות עבודתי בחברה יותר מהכפלנו את היקף הנכסים המנוהלים על ידנו ואת מחזור הפעילות שלנו, הרווחנו כשני מיליארד שקל, התמודדנו עם רפורמות אדירות בכל ענפי הביטוח וחיסכון ארוך הטווח, יישמנו מעל לחמש מאות הוראות דין שונות, השקענו מעל למיליארד שקל בשיפור תשתיות המחשב והתוכנה שלנו והטמענו מערכות מחשב חדשות כמעט בכל תחומי הפעילות שלנו, שיפרנו משמעותית את השירות שאנחנו נותנים ללקוחותינו ולסוכנינו, הגדלנו את ההון העצמי שלנו במעל לחמישים אחוז, החלפנו את הסמליל (לוגו) שלנו ומיתגנו את החברה מחדש, ביצענו מספר רב של שינויים ארגוניים, חגגנו והתגבשנו יחדיו בתחרויות ומסיבות פורים, נופשים ופעולות גיבוש ואתמול.

“לאחר עשרים ושמונה חודשים מאז החלו התארגנויות העובדים, חתמנו על הסכם קיבוצי מיוחד, לרווחת עובדי החברה ובני משפחותיהם. ולשאלה שכולם שאלו אותי בשנתיים האחרונות, מתי עוברים? – אז בקרוב תעברו לבית מנורה מבטחים החדש ברמת-גן, בית שהושקעה מחשבה רבה בעיצובו, תכננו ובנייתו, לרווחת עובדי החברה והקבוצה”.

רוזן הודה לעובדי מנורה, למשפחת גורביץ, לבעלי המניות האחרים ולחברי הדירקטוריונים של חברות הקבוצה.

הוא הוסיף וכתב בנימה אישית: “לאחר התלבטויות רבות החלטתי לסיים את עבודתי במנורה מבטחים, אשר בה השקעתי את שבע השנים האחרונות ובה יישמתי את יכולותיי המקצועיות. ההחלטה שקיבלתי בדבר סיום עבודתי במנורה מבטחים, אשר עליה אני מודיע לכם היום, הייתה מורכבת ומשמעותית ביותר עבורי וקדמה לה תקופה ארוכה של מחשבות והתלבטויות. בטוחני כי זו החלטה נכונה מבחינתי האישית ואני סמוך ובטוח כי אני משאיר אחרי חברה בנויה לתלפיות אשר תדע לנווט את דרכה ולהמשיך ולקצור הצלחות רבות בעתיד”.

Be the first to comment

Leave a Reply