יו”ר מגדל, יוחנן דנינו: מגדל הנגישה עשרות מבנים שבבעלותה

מגדל אירחה את כנס עמותת נגישות ישראל בהשתתפות כ-120 עורכי דין ויועצים משפטיים שעסק בסוגיות הקשורות בחקיקת נגישות. דנינו: מגדל נמצאת בעיצומו של תהליך להנגשת המסמכים של החברה

ח"כ נורית קורן ויו"ר מגדל יוחנן דנינו צילום: יח"צ

חברת מגדל אירחה לאחרונה את הכנס של עמותת נגישות ישראל, הפועלת במטרה לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות בחברה הישראלית. יותר מ-120 עורכי דין ויועצים משפטיים מובילים השתתפו בכנס, שעסק בסוגיות הקשורות בחקיקת הנגישות. עוד השתתפו בו חברת הכנסת נורית קורן (הליכוד) ונציב שוויון לאנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים, אברמי טורנו.

יו”ר מגדל, יוחנן דנינו, כי “מגדל הנגישה עשרות מבנים שבבעלותה, התאימה את אמצעי השירות, את מרכזי קבלת הקהל, חדרי הישיבות, שלטים ומשרדים,  ונמצאת בעיצומו של תהליך להנגשת המסמכים של החברה”. דנינו ציין כי “לא החוק הוא שמנחה את מגדל, אלא האמונה שכל אדם זכאי לקבל שירות, לקבל הזדמנות שווה, להיות לקוח שלנו, להשתלב בעבודה אצלנו ולהיות מסוגל לנהל את חייו בשוויון, בזכות, בכבוד ובעצמאות מרבית”.

ממגדל נמסר, כי הכנס הוא חלק משיתוף פעולה פורה המתקיים בין החברה לבין עמותת נגישות ישראל זה מספר שנים, במסגרתו מסייעת חברת הביטוח בקידום מטרותיה החשובות של העמותה.

בכנס נגישות ישראל הקודם, שאותו אירחה מגדל במהלך 2015,  סיפר בעל השליטה במגדל, שלמה אליהו, את סיפורו האישי למשתתפים, כיצד פוטר על ידי מעסיקו הראשון בשל היותו נכה, וריגש את הקהל.

Be the first to comment

Leave a Reply