יעל יריב תמונה לסמנכ״לית ומנהלת אגף ביטוח אלמנטרי-פרט באיילון

בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ"לית בכירה ומנהלת מחוז דרום במנורה מבטחים

יעל יריב

יעל יריב תמונה לסמנכ״לית בכירה ומנהלת אגף ביטוח אלמנטרי-פרט באיילון. בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ”לית בכירה ומנהלת מחוז דרום במנורה מבטחים. מאיילון נמסר, כי החברה מרחיבה את פעילותה, תוך דגש על הגדלת היקפי פעילות ביטוחי הפרט, ומבצעת שינוי מבני ארגוני בתחום אלמנטרי.

אגף ביטוח אלמנטרי, המנוהל כיום על ידי גיורא פלונסקר, משנה למנכ”ל ומאנשי המקצוע הוותיקים והמוערכים בתחום, יפוצל לשני אגפים בכפיפות למנכ”ל:

אגף ביטוח אלמנטרי-עסקי, לרבות ביטוחי המשנה בחברה, אשר ינוהל על ידי פלונסקר; אגף ביטוח אלמנטרי-פרט, שינוהל על ידי יריב, הצפויה להצטרף לאיילון בחודש ספטמבר הקרוב ולהתמנות לסמנכ”ל בכירה.

יריב הגיעה לאיילון לאחר עשרים שנה במנורה מבטחים, במסגרתם כיהנה במגוון תפקידים. יריב, שימשה כמנהלת מטה אגף אלמנטרי (פרטי ועסקי), ניהלה את תחום הפרט, הקימה וניהלה את מחלקת אוטוטופ במנורה וניהלה פרויקטים אסטרטגיים. בתפקידה האחרון, כסמנכ”לית בכירה במנורה, ניהלה את מחוז דרום.

אריק יוגב, מנכ״ל איילון ביטוח: ״כחברה מובילה בתחום אלמנטרי בענף הביטוח בישראל, אני רואה לנכון להמשיך את מגמת הצמיחה המואצת ולהרחיב את פעילות הפרט באיילון. אין לי ספק כי הצטרפותה של יעל תחזק ותסייע להרחבת תחום זה, וכי ניסיונה הרב יסייע להמשך הובלתה של איילון והמשך יישום התכנית האסטרטגית שלנו, להמשך צמיחה רווחית. אני מאחל ליעל הצלחה רבה בתפקידה”.

Be the first to comment

Leave a Reply