כיסאות מנהלים: אופיר שריד מונה למנכ”ל מליסרון

חגי גולדשטיין ינהל את חטיבת המכירות ואת פעילות היועצים של מלם תים

אופיר שריד. צילום אביב אברמוב

אופיר שריד מונה לתפקיד מנכ”ל מליסרון במקומו של אבי לוי שהודיע על פרישה מתפקידו.

שריד (47), כיהן כסמנכ”ל הכספים של קבוצת מליסרון בשמונה השנים האחרונות והיה אחראי, בין היתר, על פעילותה הפיננסית והעסקית של הקבוצה, הקשר השוטף מול שוק ההון ובעלי המניות. במסגרת עבודתו, היה מר שריד שותף לכל המהלכים וההחלטות המשמעותיים בחברה.

שריד, רואה חשבון, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות (אוניברסיטת חיפה) ותואר שני במשפטים (אוניברסיטת בר אילן) התחיל את דרכו המקצועית במשרד סומך חייקין KPMG וכיהן במהלך השנים במגוון תפקידי ניהול כספים בכירים וביניהם סמנכ”ל כספים של קבוצת 013 נטוויז’ן.

ליאורה עופר : “אני מבקשת להודות לאבי לוי על תרומתו הרבה לפיתוח הקבוצה ועל השנים הנהדרות שלנו יחד ומאחלת לו הצלחה רבה בכל אשר ייבחר בהמשך דרכו. אני שמחה על ההזדמנות לקדם מנהל מתוך הקבוצה ומברכת את אופיר על מינויו. אני בטוחה  כי לאור היכרותו העמוקה את החברה, כישוריו וניסיונו המקצועי הרב, תהיה לאופיר תרומה רבה לחברה בתקופה מאתגרת זו וזאת יחד עם ההנהלה המצוינת של החברה אשר יביאו להמשך צמיחתה ולהיותה של מליסרון חברה מובילה במשק הישראלי” .

חגי גולדשטיין התמנה למנהל חטיבת המכירות ופעילות היועצים באגף TMS, במלם תים.

גולדשטיין, אשר עובד בחברה זה 7 שנים, ניהל במשך מספר שנים את חטיבת השירות ב- TMS ובשנה האחרונה הוביל את פרויקט הקמת מערכת CRM במלם תים.

זאב גל-צור ינהל את חטיבת המוצרים ב-Team Software של מלם תים, במקביל לתפקידו כמוביל המגזר הפיננסי בחברה

אגף TMS במלם תים מספק מגוון של שירותים לרבות: מיקור חוץ, שירותים מנוהלים, ניהול וביצוע פרויקטים, שירותי מומחה ומוקדי שירות מנוהלים. האגף פועל מתוך תפיסת הלקוח במרכז, תוך מתן מענה למכלול הצרכים העסקיים מקצה לקצה של לקוחות החברה.

חטיבת המכירות, אותה ינהל גולדשטיין, אחראית על מכירת כל שירותי TMS לרבות: שירותים מנוהלים, Professional services, חוזי שירות וכו’. חטיבת היועצים מתמחה בכל עולמות ה-IT ומבצעת השמה של יועצים ומומחים בקרב לקוחות החברה.

זאב גל-צור ינהל את חטיבת המוצרים ב-Team Software של מלם תים, במקביל לתפקידו כמוביל המגזר הפיננסי בחברה

זאב גל-צור התמנה למנהל חטיבת המוצרים של תים תוכנה במלם תים. גל-צור הצטרף למלם תים לפני כשנה כמנהל פיתוח עסקי של המגזר הפיננסי וימשיך במקביל גם בתפקידו זה.

במסגרת תפקידו כמנהל המגזר הפיננסי, מוביל גל-צור את התחום במלם תים, במטרה להרחיב את עסקיה של הקבוצה בקרב המגזר הפיננסי בישראל, בעיקר בתחום הבנקאות והביטוח וזאת במקביל להיותה מובילה במגזר הממשלתי, התעשיה והמסחר.

כמנהל חטיבת המוצרים, יפעל גל-צור להעמקת שיתופי הפעולה עם יצרנים בינלאומיים, אותם מייצגת החברה בישראל, לצד הגדלת פורטפוליו הפתרונות ללקוחות. מלם תים מציעה עשרות מוצרי תוכנה מובילים בתחומים כגון ניהול תהליכים עסקיים, אינטגרציה ואבטחת מידע.

זאב גל-צור הגיע למלם תים מחברת IBM, בה מילא תפקידי מפתח רבים במשך 27 שנה, כך שהוא מביא עמו ניסיון רב בניהול פעילויות ומכירות מוצרים. בין השאר שימש כסמנכ”ל חטיבת התוכנה של IBM במשך עשר שנים. בין תפקידיו הנוספים בחברה: מנהל פיתוח, חוקר במעבדות מחקר וניהול קבוצת שירותים ותוכנה.

גל-צור מהנדס מכונות בהכשרתו, בעל תואר שני בהנדסת מחשבים והנדסת מכונות מהטכניון ובימים אלה פוקד את ספסל הלימודים, כסטודנט ל-MBA.

Be the first to comment

Leave a Reply