לאחר 14 שנים: איתן לב טוב יחליף את מנכ”ל ענקית כרטיסי המזון סיבוס

לב-טוב מונה למנכ"ל לאחר שבשנתיים האחרונות כיהן כסמנכ"ל מכירות. לב- טוב יחליף את חיים בן סימון, שכיהן כמנכ"ל החברה במהלך 14 השנים האחרונות ומעתה ישמש כחבר במועצת המנהלים של החברה בישראל וימשיך לתרום לחברת האם Sodexo ממומחיותו בתחום הדיגיטל והמזון כיועץ בכיר

איתן לב טוב צילום: ישראל כהן
איתן לב טוב צילום: ישראל כהן

איתן לב-טוב מונה למנכ”ל סיבוס. בשנתיים האחרונות לב טוב כיהן כסמנכ”ל המכירות של החברה.

בעברו כיהן כמנהל בחברת Nipendo ישראל וכסמנכ״ל מכירות אירופה ולפני כן כסמנכ”ל המכירות הישראלי של חברת התוכנה הבינלאומית Software AG.

לב- טוב יחליף את חיים בן סימון, שכיהן כמנכ”ל החברה במהלך 14 השנים האחרונות ומעתה ישמש כחבר במועצת המנהלים של החברה בישראל וימשיך לתרום לחברת האם Sodexo ממומחיותו בתחום הדיגיטל והמזון כיועץ בכיר.

חיים בן סימון, שמשמש מעתה כחבר מועצת המנהלים של סיבוס: “לב-טוב, ביסס את מעמדו בחברה במהלך השנתיים האחרונות ותרם לה רבות מניסיונו העשיר ורב השנים בתחום המכירות והפיתוח העסקי. אני מאחל לו הצלחה רבה ומאמין כי הוא ימשיך את הדרך של החברה כחברה המתקדמת בתחומה”.

איתן לב-טוב, מנכ”ל סיבוס מסר: “אני מודה על ההזדמנות לנהל את החברה המובילה בשוק ובטוח שנמשיך להצמיח את החברה ולבססה. בשמי ובשם החברה, אני רוצה להודות לחיים בן סימון על תרומתו המשמעותית לצמיחת החברה: הובלת הרכישה על ידי תאגיד הענק Sodexo, גיוס החברות הגדולות במשק והטמעת טכנולוגיות מתקדמות שמציבות אותנו בחזית העשייה”.

סיבוס היא פלטפורמה טכנולוגית המאפשרת לאלפי עובדי חברות ליהנות ממבצעים והטבות במגוון עצום של רשתות ומסעדות ברחבי הארץ.

החברה מספקת כיום שירות ללמעלה מ-2,500 חברות ו-330 אלף עובדים במעל ל- 5,000 מסעדות בפריסה ארצית. החברה הינה חלק מתאגיד Sodexo  העולמי המעסיק למעלה מ-430 אלף עובדים ב-80 מדינות ברחבי העולם ומשרת מידי יום 100 מיליון לקוחות.

Be the first to comment

Leave a Reply