לאחר 26 שנים: רונן שטיין, משנה למנכ״ל, יעזוב את בנק הפועלים

שטיין הממונה על החטיבה הקמעונאית וצפוי לסיים את תפקידו בעוד כמה חודשים. כיהן בעבר כמנכ״ל ישראכרט ולאחר מכן כיושב ראש החברה

רונן שטיין - צלם סיון פרג'

רונן שטיין הודיע כי יפרוש מבנק הפועלים בתום 26 שנות עבודה והוא צפוי לסיים את תפקידו בעוד כמה חודשים. הוא החל את דרכו בבנק בתפקידי ייעוץ ואשראי, שימש מנהל אזור ירושלים וכמנהל אגף בנקאות קמעונאית. בארבע השנים האחרונות הוא משמש כממונה על החטיבה הקמעונאית, החטיבה הגדולה ביותר בבנק. כמו כן, כיהן בעבר כמנכ״ל ישראכרט ולאחר מכן כיושב ראש החברה. לשטיין תארים במשפטים וכלכלה. 

רונן שטיין: ״אני רוצה להודות ליו״ר הבנק עודד ערן ולמנכ״ל אריק פינטו על האמון והתמיכה. כמו כן אני רוצה להודות לאלפי עובדי החטיבה הקמעונאית, וללקוחות המסורים והנאמנים, על קריירה מרתקת ומהנה, ועל כל מה שרכשתי ואשר יוביל אותי בהמשך הקריירה. זוהי זכות גדולה להיות חלק מהמוסד הפיננסי המוביל בישראל ואני מלא סיפוק וגאווה על ההישגים האישיים והמשותפים שהגענו אליהם, ובעיקר על הביצועים המצוינים שהביאו את החטיבה להיות המובילה בתחומה במערכת הבנקאית״. 

אריק פינטו, מנכ״ל בנק הפועלים: ״רונן הוא מעמודי התווך של בנק הפועלים. היה לי העונג לעבוד איתו כחבר הנהלה ואני מצטער על החלטתו לפרוש. רונן הוא חבר הנהלה בולט, ותיק ומקצועי ותרומתו לבנק עצומה״.

Be the first to comment

Leave a Reply