לאחר 45 שנה בקבוצה: מנכ”ל מקפת בצלאל צוקר פורש לגמלאות

מנכ"ל מגדל מסר: שנות פועלו של בצלאל במסגרת הקבוצה הן יותר ממחצית משנותיה של מגדל כולה. תרומתו הרבה לתחום הפנסיה וביטוחי החיים ניכרת ותמשיך ללוות את מגדל גם בעתיד

בצלאל צוקר צילום יח"צ
בצלאל צוקר צילום יח"צ

בצלאל צוקר מנכ”ל מגדל מקפת קרנות פנסיה, ביקש לסיים את תפקידו בתום 45 שנים בקבוצת מגדל.

צוקר החל את דרכו המקצועית במגדל בשנת 1973 ובמהלך שנותיו בקבוצה כיהן במספר רב של תפקידים בענפי ביטוח החיים והחיסכון ארוך הטווח. החל משנת 2011 ועד היום מכהן כמנכ”ל “מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע”מ”, כמנכ”ל יוזמה קרן פנסיה לעצמאים בע”מ וכדירקטור בחטיבת הטכנולוגיות של מגדל.

עיקרי עשייתו כללו ניהול פרויקט ההקמה וניהול שוטף של “יוזמה קרן פנסיה לעצמאים” שהייתה הראשונה בארץ, קליטת מערכות הליבה (חיים 2000) של ביטוח החיים, הבריאות והפנסיה בקבוצה, איחוד שלושת אגפי ביטוח חיים – מעוז, שמשון וסלע לתוך שמשון. בנוסף, הביא להסבה ומיזוג ארבע קרנות הפנסיה: תשורה , יוזמה חדשה , תנופה ומקפת לקרן אחת – מגדל מקפת, וכמו כן מיזוג שלוש חברות מגמל והשתלמות לתוך מגדל מקפת.

 דורון ספיר, מנכ”ל מגדל ויו”ר דירקטוריון מקפת, הודה לבצלאל על תרומתו רבת השנים, ואמר: “שנות פועלו של בצלאל במסגרת הקבוצה הן יותר ממחצית משנותיה של מגדל כולה. תרומתו הרבה לתחום הפנסיה וביטוחי החיים ניכרת ותמשיך ללוות את מגדל גם בעתיד. במהלך השנים ניהל בצלאל ביד רמה את הקמתו של מערך הפנסיה על כל השינויים שנערכו בו, והביא את מקפת להיות אחת מקרנות הפנסיה המשמעותיות ביותר בישראל”

בצלאל צוקר מסר בדברי הסיכום: ״אני חש גאווה גדולה על הזכות שניתנה לי ללמוד מהטובים ביותר, ליהנות מהתמיכה הבלתי מסויגת של חבריי לעבודה והצוות הניהולי. על הכבוד לשרת את החברה ואת לקוחותיה ועל השרות שניתנה לי ולו הקטנה לקחת חלק בהצלחתה״

Be the first to comment

Leave a Reply