למאוכזבי ה-B.A הכללי: מטריקס משיקה מחזור להסבת אקדמאים המיועד לתעשיית הביטחון

בסיום ההכשרה, המחזור הקרוב יפתח בחיפה באמצע פברואר. במהלך שנת הלימודים תשע"ז Infinity Labs R&D הכשירה והציבה בתעשיית ההייטק יותר מפתחי תוכנה מהטכניון

מחזור ייחודי המיועד לתעשייה הביטחונית בישראל של מפתחי תוכנה יוכשר בקרוב על ידי Infinity Labs R&D מעבדת מו”פמעבדת המו”פ מבית מטריקס עוסקת בהסבת אקדמאיים לפיתוח תוכנה. במסגרת המחזור, יעברו הסטודנטים הסבה ייעודית לתחום פיתוח התוכנה בתחום הביטחוני וישולבו מיד לאחר מכן בעבודה בחברות הביטחוניות המובילות בישראל. מחזור ההסבה יפתח בסניף הצפוני של אינפיניטי לאבס, שמאז הקמתו לפני כשנה הסב עשרות אקדמאים ואקדמאיות מצטיינים לתחום פיתוח התוכנה ושילב אותם בחברות הייטק וטכנולוגיה מובילות בצפון הארץ.

המודל הייחודי והחינמי של Infinity Labs R&D מאפשר למשתתפים/ות להשתלב בהצלחה בתפקידי פיתוח תוכנה משמעותיים. תכנית זו מציידת את בוגריה בכלים ויכולות חשובות כגון למידה עצמית, חשיבה מחוץ לקופסא, מציאת פתרונות מהירים ויעילים, היכרות ועבודה עם טכנולוגיות שונות, עם שיטות העבודה בהייטק ועוד מתוך ראייה ארוכת טווח במטרה לצייד את בוגרי ההכשרה בכלים הנדרשים לפיתוח קריירה ארוכת טווח במציאות טכנולוגית המשתנה במהירות. במהלך שנת הלימודים תשע”ז Infinity Labs R&D הכשירה והציבה בתעשיית ההייטק יותר מפתחי תוכנה מהטכניון.

חיים גירון קרדיט אריאל בשור
חיים גירון קרדיט אריאל בשור

חיים גירון, מנכ”ל שותף ומייסד Infinity Labs R&D: “אנחנו רואים חשיבות עליונה בפיתוח תעשיית ההייטק בצפון הארץ, ולכן כל הבוגרים שלנו מהסניף החיפאי משולבים בעבודה בחברות ההייטק הממוקמות בצפון. תעשיית ההייטק היא הקטר המניע את הכלכלה הישראלית וכדי שהוא ימשיך לסחוב אותה במעלה המסילה צריך להמשיך ולתדלק אותו בעובדים מצוינים”.

“המחזור החדש לתעשיות הביטחוניות מותאם לצרכים הטכנולוגיים של התעשייה. ישראל היא מהמדינות המובילות בעולם בפיתוחים ביטחוניים ובוגרי אינפיניטי לוקחים חלק פעיל בחברות המובילות בתחום. בכדי לקדם את שילובם של הסטודנטים בתעשיית ההייטק, הסטודנטים שלנו נדרשים לחקור ולהתנסות בעבודה מעשית כבר במהלך ההכשרה ומיד לאחריה ישולבו בליבת הפיתוח של החברות ויתרמו רבות לטכנולוגיה העתידית של תעשיות הביטחון”.

קרדיט תמונה ראשית: דלית רוזן

Be the first to comment

Leave a Reply