מגדל השיקה תהליך הצטרפות דיגיטלי לתכניות פנסיה

הפיתוח החדש יאפשר לשכירים להצטרף בלחיצת כפתור לתכנית פנסיונית בהתאם לצרכיהם ולפי בחירתם. אמיל וינשל, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל: מגדל חותרת כל העת להנגיש את שירותיה למגוון הלקוחות, תוך מיצוי מגוון האפשרויות הקיימות בזירה הדיגיטלית, הקדמה הדיגיטלית וצרכי הלקוחות, במקביל לייעול עבודת משרד הסוכן

קריית מגדל
קריית מגדל

מגדל השיקה השבוע שירות דיגיטלי מתקדם, המאפשר לציבור השכירים בישראל להצטרף און-ליין, בלחיצת כפתור, למגוון תכניות פנסיוניות שמעמידה הקבוצה ללקוחותיה. במגדל מציינים, כי במסגרת זו, יוכל השכיר לבחור להצטרף און-ליין לתכניות של מגדל מקפת ולבחור את הפרמטרים המתאימים לו. הפעולה יכולה להתבצע באופן עצמאי, מכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר – אתר אינטרנט, טלפון נייד או טאבלט.

עוד נמסר, כי בהמשך, אפשרות ההצטרפות הדיגיטלית לתכניות של מגדל מקפת תהיה זמינה גם באפליקציית לקוחות חדשה, שאותה תשיק מגדל בקרוב.

מאחורי הפיתוח של תהליך ההצטרפות הדיגיטלי עומדת מגדל טכנולוגיות. חטיבת הטכנולוגיות בקבוצה פיתחה את השירות תוך שימוש בכלים משוכללים במטרה “לספק את המוצר הטכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר בתחום”.

במגדל מסבירים, כי “ההצטרפות הדיגיטלית היא חלק מהמהפכה הדיגיטלית שמובילה החברה בשנים האחרונות בעולם הביטוח והפנסיה בישראל. כך, מאות אלפי לקוחות כבר הצטרפו ל’מגדל שלי‘, האזור אישי באתר מגדל, ועשרות אלפי לקוחות מבצעים בו מדי חודש פעולות רבות און-ליין ובאופן עצמאי. לדוגמה: מעדכנים כתובת, מחשבים בקלות עלויות ביטוח משכנתה או סכום חיסכון צפוי לאורך תקופה מוגדרת, מצטרפים אינטרנטית לתכנית החיסכון ‘קשת’, עוברים בין מסלולי השקעה, בודקים את מצב התביעה, מגישים בקשה לפדיון בתהליך דיגיטלי מהיר, עוקבים אחרי התשואות, מדפיסים הצהרות הון ואישורי מס, ועוד”.

לדברי אמיל וינשל, משנה למנכ”ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל, “כחברת הביטוח הפנסיוני הגדולה בישראל, מגדל חותרת כל העת להנגיש את שירותיה למגוון הלקוחות, תוך מיצוי מגוון האפשרויות הקיימות בזירה הדיגיטלית, הקדמה הדיגיטלית וצרכי הלקוחות, במקביל לייעול עבודת משרד הסוכן”.

עוד אמר וינשל, כי “מגדל שמה דגש על מעבר לעולם הדיגיטלי, שבאמצעותו לקוחות הסוכנים יכולים לבצע פעולות באופן יעיל ועצמאי, בהתאם להתפתחות דרכי התנהלותם. זאת במקביל למתן יותר זמן וכלים מתקדמים לסוכני הביטוח, לטובת מיצוי הפוטנציאל העסקי האדיר שטמון בשיתוף הפעולה עם מגדל בתחום הביטוח הפנסיוני, כמו בשאר תחומי הפעילות המשותפים”.

תומר רובינשטיין, סמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי במגדל והאחראי על תחום הדיגיטל בקבוצה, מציין כי “המובילות הטכנולוגית של מגדל ממשיכה ומעניקה ערך רב ללקוחות ולסוכנים. ערך המתבטא לאורך כל שלבי התהליך הפנסיוני וכדוגמה טרייה, אחת מיני רבות –  ביכולת להצטרף און-ליין למגדל מקפת גם ממכשירים סלולאריים, בתהליך קצר ופשוט, בנוסף למתן תמיכה שיווקית לסוכן גם בזירה הדיגיטלית. הפיתוח הדיגיטלי החדש הינו נדבך נוסף בעולם הפנסיוני של מגדל מקפת, עולם הכולל מגוון תכניות לבחירת החוסך, בצד מעטפת שירותית וטכנולוגית רחבה ביותר”.

 

Be the first to comment

Leave a Reply