מגדל פתחה מרכז פעילות חדש באשקלון

בית מגדל באשקלון יהווה את מרכז התפעול והשירות הגדול ביותר של החברה אחרי פתח תקווה ויעסיק יותר מ-320 עובדים שכירים מהעיר ומאזור הדרום

טקס הפתיחה בבית מגדל באשקלון, צילום: יח"צ

מגדל מרחיבה את מוקדי פעילותה ופתחה היום (יום ה’) מרכז תפעול ושירות חדש באשקלון. המרכז יעסיק יותר מ-320 עובדים, מתוכם כ-220 עובדים שהועסקו בשנים האחרונות כעובדי קבלן באמצעות חברת טלדור במסגרת מיקור חוץ. נמסר כי עובדי הקבלן יהפכו לעובדים שכירים של מגדל, בנוסף לקליטתם של עוד כ-100 עובדים חדשים מאזור הדרום. בכך, בית מגדל באשקלון יהווה את מרכז התפעול והשירות הגדול ביותר של החברה אחרי פתח-תקווה ומהגדולים בענף הביטוח והפיננסיים.

באירוע הפתיחה השתתפו: סגן שר האוצר, ח”כ יצחק כהן; שלמה אליהו, בעל השליטה במגדל ביטוח; יוחנן דנינו, יו”ר דירקטוריון מגדל; עופר אליהו, מנכ”ל מגדל; אבי ניסנקורן, יו”ר ההסתדרות החדשה; ארנון בר-דוד, יו”ר הסתדרות המעו”ף; תומר גלאם, ראש עיריית אשקלון בפועל; חברי דירקטוריון והנהלת מגדל ביטוח, צמרת עיריית אשקלון אורחים נכבדים נוספים.

בחברה ציינו, כי מדובר בבניין חדש, שנבנה לפי מידותיה של החברה וצרכיה, בשטח כולל של 2,500 מ”ר. החברה תשתמש בבניין בתנאי שכירות מול יזם מקומי.

דנינו הסביר את המהלך: “קיבלנו החלטה אסטרטגית להרחיב את מוקדי פעילותנו מעבר לגוש דן ולנצל את הפוטנציאל הכלכלי הטמון בפריפריה, תוך  אימוץ בחום של הקהילה גם באזורים מרוחקים. הגיעו אלינו הצעות רבות מרשויות מקומיות שונות, אולם בחרנו בסופו של דבר ללכת רחוק ככל האפשר ולתקוע יתד באשקלון, כבית גדול נוסף אשר יתמוך וישרת את פעילותנו העסקית, בצד מחויבותנו הקהילתית. מגדל היא מעתה חלק בלתי נפרד מהמרקם הכלכלי-חברתי גם של אשקלון ודרום הארץ – וכולנו גאים על כך”.

עופר אליהו: “הבית החדש שלנו באשקלון ישמש מרכז תפעול ושירות ייחודי מסוגו, המציע מסלולי קריירה מגוונים בהתמחויות שונות: החל מנציגי שירות לקוחות, דרך תפעול, מערכות מידע, טיוב נתונים וטיפול בתביעות. זאת, במקביל למתן שירות לכל הלקוחות וסוכני הביטוח של מגדל בדרום”.

לדברי ליאור רביב, סמנכ”ל ומנהל מערך התפעול והשירות של מגדל, “על בסיס הצלחת הפעילות שביצענו באשקלון במסגרת מיקור חוץ, אני סמוך ובטוח כי באמצעות בית מגדל החדש והרחבת פעילות החברה בעיר, נוכל להמשיך ולשפר את השירות לסוכני הביטוח וללקוחות, לרבות האפשרות לקבלת קהל עבור כל מאות אלפי לקוחות החברה בדרום הארץ”.

נמסר כי מגדל תשתף פעולה עם מוסדות אקדמיים באזור, לרבות המכללה האקדמית באשקלון, לטובת פיתוח מסלולי קריירה התואמים את פעילויות הליבה המקצועיות של מגדל. בנוסף, החברה תהיה מעורבת בפעילות קהילתית ענפה יחד עם עמותות וארגונים מקומיים. סך הכל תתמוך מגדל בחמש תכניות חברתיות באשקלון, שחלקן כבר מתקיימות וחלקן בשלבי התנעה: מיתר – מרכז יום רב תחומי לנוער בסיכון בגילאי 12-18; פעמונים – הדרכות בנושא צרכנות נבונה וניהול תקציב אישי לצעירים בחטיבות ביניים ותיכון; אור ירוק – הטמעת ערכי בטיחות בדרכים בקרב תלמידי בתי ספר; עתיד בטוח – פיתוח קבוצת מנהיגות בכל בית ספרר אשר תוביל מיזמים חברתיים מניעתיים; ופנימיית בית הטייסים לנערות – מעון משפחתי לנערות בסיכון בגילאי 14-19.

ענת עופרי, מנהלת מעורבות חברתית בקבוצת מגדל, מציינת בהקשר זה: “אנו שמחים לתרום לפריפריה גם בצד החברתי ומרגישים סיפוק רב מהחיבור הקהילתי ומיכולתנו להגשים את החזון הכלכלי-חברתי שמוביל אותנו גם באשקלון”.

Be the first to comment

Leave a Reply