מהמכונה ועד הסמארטפון של המנכ”ל; וובינר מקצועי יציג תוכנית אופרטיבית לשילוב טכנולוגיות כחבילה אחת במפעל

הוובינר מתקיים על רקע אחת הבעיות השכיחות ביותר במפעלים – צמצום הנפל והוזלת עלויות הייצור שנועדו על מנת לשמר את התחרותיות

“אני לא רואה את רצפת הייצור שלי” זהו אחד המשפטים הנפוצים ביותר בקרב גורמים רבים בתעשיית המפעלים והייצור המתקדם. מטריקס, חברה לחברות Rockwell Automation, PTC, קבוצת מפטגון והמכון לייצור מתקדם, על מנת לענות על סוגיה זו. אלו יערכו וובינר מקצועי, אשר יציג תכנית אופרטיבית למימוש ושילוב טכנולוגיות מתקדמות כחבילה אחת במפעל, שכוללות מימון ממשלתי. האירוע, שיתקיים ב-27.7, יכלול סדרת הרצאות קצרות וממוקדות בסגנון TED, שבסיומן יתקיים שיח פתוח עם פאנל מומחים מן התעשייה.

הוובינר מתקיים על רקע אחת הבעיות השכיחות ביותר במפעלים – צמצום הנפל והוזלת עלויות הייצור שנועדו על מנת לשמר את התחרותיות. אחד הנתיבים החשובים לשיפור התחרותיות הנו חיבור למכונות הייצור, איסוף הנתונים והצגתם על גבי מסכי המנהלים. נתונים מהימנים אלו יכולים להוות בסיס להבנה טובה יותר של הארגון בזמן אמת ויכולים לספק מידע אודות כושר הייצור, רמת הנפל ומהיכן היא מגיעה, שיפור הפריון ועוד. שאלה חשובה שיש לקחת בחשבון מכל אלו, היא שאלת הקישור בין מכונות, מפעלים, ניהול משמרות ועוד, ואת הפתרון עבורה ניתן יהיה לקבל במסגרת החבילה ההוליסטית שתוצג באירוע. כמו כן, הוובינר יעסוק בין היתר בטרנד הבא של טרנספורמציה מ-OT ל-IT, מדוע פלטפורמת האינטרנט של הדברים (IOT) טובה לארגון? האם הכרחי לשלב MES בתהליכי הייצור ועוד.

האירוע, שאליו נרשמו כבר מאות משתתפים, מיועד למנהלי מפעלים, מנהלי ייצור, מנהלי הנדסה, מנהלי שרשרת אספקה, מנהלי תפעול, מנהלי חדשנות, מנהלי מצוינות תפעולית וכל בעל תפקיד הקשור לתהליכי ייצור במפעלים.

יריב ענבר, מנהל החדשנות העסקית בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, אמר: “למרות המציאות המיוחדת שנקלענו אליה, אני ממשיך להיפגש עם מנהלי מפעלים, מנהלי ייצור ומנהלי תפעול וכמעט מכולם אני שומע את המשפט ‘הבעיה אצלי – אני לא רואה את רצפת הייצור שלי’. לשם כך החלטנו לערוך את הוובינר הייעודי הזה שאמנם בראש ובראשונה מיועד לאנשי תעשיית המפעלים, אך הנושאים שיוצגו בו יעניינו את כל מי שעוסק בטכנולוגיה מתקדמת”.

Be the first to comment

Leave a Reply