מלם תים: תשתיות התקשוב של אגד תעבורה הועברו לענן

החברה תעניק שירותי תפעול ותחזוקה למערכת בשיטת מיקור חוץ בשנים הבאות. היקף העסקה הוא 3 מיליון שקל

אוטובוס אגד
אוטובוס אגד

מלם תים, חברת ה- IT הגדולה והמובילה בישראל, הודיעה על עלייה לאוויר של פרויקט הקמה ומעבר התשתיות ומרכז התמיכה של חברת אגד תעבורה לענן.

המערכות יעברו לניהול ותפעול במיקור חוץ מלא, בחוזה לחמש השנים הבאות, עם אופציה לעשר שנים נוספות. היקף הפרויקט נאמד בכ- 3 מיליון שקל והמערכת תשרת 200 משתמשים מקרב עובדי הארגון.

הפרויקט ארך קרוב לשנה וכלל הקמה של תשתית IT: שרתים, תקשורת ואבטחת מידע עצמאית לאגד תעבורה, אשר נסמכה עד כה על תשתיות חברת אגד.

כמו כן, הקמה ותפעול מערך שירות מבוסס מוקד תמיכה, מרכז NOC ושירות מומחה בתחומי התשתית, על בסיס אמנת שירות מוגדרת.

במסגרת הפרוייקט, הועברו תשתיות המחשוב של אגד תעבורה לענן ושולבו מגוון פתרונות תקשורת, לרבות מערכות התקשרות מאובטחות, מערכות שליטה ובקרה (שו”ב), מערכות אבטחת מידע וכן העברת תיבות הדואר ל- 365 של מייקרוסופט.

אבי פילוסוף

במסגרת ההסכם, תספק מלם תים שירותי תפעול ותחזוקה של כלל תשתיות הIT- של החברה, תמיכה במשתמשי הקצה באגד תעבורה וניהול ספקי משנה בשיטת מיקור חוץ, על בסיס תפוקות ומדידת רמת שירות.

לימור אור, סמנכ”לית מערכות מידע באגד תעבורה: “מלם תים זכתה במכרז לביצוע הפרוייקט, בתום התמודדות בהליך תחרותי של ספקים המתמחים בתחום התחבורה הציבורית. הזכייה התבססה על הצעה מקצועית ואיכותית, המושתתת על ניסיונה של מלם תים בתחום השירותים המנוהלים עבור גופים גדולים ומשמעותיים במשק, זאת בנוסף למחירים הוגנים. הפתרונות נבחרו עקב תכנון הנדסי ומקצועי שהותאם לדרישות אגד תעבורה”.

לימור אור

אבי פילוסוף, מנהל מכירות שירותים מנוהלים במלם תים: “מדובר בסיומו המוצלח של פרויקט בעל חשיבות עליונה, שבמסגרתו התמודדנו עם אתגרים טכנולוגיים מורכבים ודרישות אבטחת מידע גבוהות במיוחד. השקת המערכת היא תולדה של יכולתנו לספק מגוון רחב של פתרונות מבית אחד, הן ברמת התשתית והן ברמת האבטחה”.

Be the first to comment

Leave a Reply