מנורה מבטחים הקימה מרכז מתמחה בחיתום לטיפול בעסקים בינוניים

אלעד שלף, משנה למנכ"ל אגף עסקים: מטרת הקמת המרכז החדש היא לתת לסוכני החברה פתרון שלone stop shop מהיר וממוקד לנוכח עלייה מתמדת בסיכונים לעסקים בינוניים

אלעד שלף. צילום יח"צ.
אלעד שלף. צילום יח"צ.

מנורה מבטחים חנכה השבוע מרכז מתמחה בחיתום עסקים – כך הודיעה החברה בעדכון חוזר לסוכנים. המרכז יהיה אחראי על כל תהליך החיתום והשירות לעסקים בינוניים מתוך מטרה לספק לעסקים אלו פתרון הוליסטי של חיתום ושירות.

כוונתה של מנורה מבטחים היא לתת לסוכני החברה פתרון שלone stop shop  מהיר וממוקד לעסקים בינוניים. המרכז יפעל כחלק ממחלקת החיתום הראשי באגף עסקים.

אלעד שלף, משנה למנכ”ל ומנהל אגף עסקים, מסר כי “הסיכונים אליהם חשופים עסקים בינוניים נמצאים במגמת עלייה מתמדת, וכנגזרת מכך גם רמת החיתום והשירות הביטוחי אליהם הם נדרשים.

“הקמת המרכז היא חלק מהאסטרטגיה של מנורה מבטחים לתת את המוצר הביטוחי המקיף והטוב ביותר לעסקים הבינוניים, באמצעות יצירת יחידה ייעודית שתתמחה ותתמקד בעסקים האלו. הקמת המרכז ממשיכה את המיקוד של מנורה מבטחים בייעול ושיפור תהליכי יצירת ערך לסוכני החברה, באמצעות תהליך עבודה חדש שמשדרג את רמת השירות והחיתום. המטרה היא ליצור מומחיות ומקצועיות על ידי מיקוד בפלח עסקים מסוים, שעד היום לא זכה לפתרון ייעודי מתמחה בענף”.

Be the first to comment

Leave a Reply