ענקית משחקי הרשת Playtika מגייסת 100 עובדים כחלק מהתרחבות

החברה הכפילה ואף יותר, את מספר המשחקים בפורטפוליו שלה בשנתיים האחרונות, חלקם באמצעות שורה של רכישות ועברה למשרדים חדשים בהרצליה

משרדים חדשים של Playtika. אדריכלות ועיצוב סטודיו רואי דוד צלם: איתי בנית

ענקית משחקי הרשת הבינלאומית Playtika ממשיכה להתרחב ומגייסת כ-100 עובדים ושכרה כ-4,000 מ”ר בבניין רוגובין ובבניין נוסף ברחוב החושלים בהרצליה פיתוח לטובת מעבר חטיבת הטכנולוגיה וחטיבת השיווק של החברה.

החברה הכפילה ואף יותר, את מספר המשחקים בפורטפוליו שלה בשנתיים האחרונות, חלקם באמצעות שורה של רכישות, ביניהן את המפתחת הישראלית ג’לי באטן. את מפתחת משחקי “פריטים מוחבאים” הגרמנית Wooga, את משחק הסוליטר המוביל Solitaire Grand Harvest, וכן את Seriously הפינית, מפתחת המשחק המוביל Best Fiends.

כדי לתמוך בפעילות הנוספת, גם בישראל החברה מגייסת בתחומי השיווק, טכנולוגיה, אנליזה, ועוד.

כחלק מהמהלך חטיבת הטכנולוגיה של החברה בישראל, המונה כיום 110 עובדים, עברה ממטה החברה ברחוב החושלים בהרצליה פיתוח, למשרדים חדשים בבניין רוגובין ברחוב המנופים 10 בהרצליה פיתוח שיתפרסו על פני 2400 מ”ר. בנוסף חטיבת השיווק המונה כיום 80 עובדים מתרחבת ועברה מבניין מטה החברה, למשרדים חדשים סמוכים ברחוב החושלים 4 שיתפרסו על פני 1400 מ”ר. השטחים שהתפנו במטה החברה, ישמשו עתה לעמדות עבודה נוספות במטה.

משרדים חדשים של Playtika. אדריכלות ועיצוב סטודיו רואי דוד צלם: איתי בנית

Playtika מעסיקה כיום בישראל כ-800 עובדים ולחברה 18 משרדים בעולם, בהרצליה, תל אביב, ברלין, הלסינקי, וינה, לונדון, לוס אנג’לס, לאס וגאס, שיקגו, מונטריאול, בואנוס איירס, סידני, טוקיו, בוקרשט, מינסק, קייב, ויניצה ודנייפר. הקבוצה מעסיקה כיום יותר מ-3,000 עובדים.

אורן פיקרסקי, סמנכ”ל התפעול של Playtika: “הביקוש הגדל לעובדים חדשים והגדלת שטחי המשרדים, נובעת מהצמיחה המשמעותית של החברה בשנה האחרונה ולגדילתה עקב הרכישות האחרונות”.

Be the first to comment

Leave a Reply